Wybór

Nicholas Sparks Wydawnictwo: Albatros Seria: Wszystkie kolory miłości literatura obyczajowa, romans
The Choice
2016-04-14
Elżbieta Zychowicz
Wszystkie kolory miłości
nicholas sparks romans miłość

Nie od dziś wiemy, że Nicholas Sparks po mistrzowsku tworzy historie pełne miłości, romantyzmu i uczuć. Jego powieści trafiają w serca czytelników, którzy kolejno stają się miłośnikami jego twórczości.
Pozycja "Wybór" tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu. Historia miłości Travisa i Gabby jest emocjonalną, a także momentami zabawną opowieścią o uczuciu tej dwójki. Autor...

Nigdy nie wzruszyłam się podczas czytania książka, ale ta mnie rozwaliła. Narastanie emocji, które w jednym momencie się ulatniają i wzbudzają niesamowite wrażenia. Jak najbardziej polecam!

Lekka, urocza książka, jednocześnie nie przemęczająca czytelnika westchnięciami, "ochami i achami" ukochanych. Część druga aż tak mnie przejęła, że MUSIAŁAM skończyć ją czytać, co się rzadko u mnie zdarza.

Coś pięknego... Trudno sobie wyobrazić taką miłość jaka tutaj została opisana.. Książka, która przyprawia o uśmiech, łzy i dreszcze to najlepsza książka. Rewelacyjna, polecam każdemu!

#254 - Wybór - Nicholas Sparks - Wydawnictwo Albatros

#7/52/2020

Ta książka zabrała mnie w wyjątkową podróż po różnych emocjach.

Jest to piękna opowieść o miłości Gabby i Travisa, których uczucie pojawiło się bardzo szybko i intensywnie.

Autor skłania nas do zadania sobie pytań, na podstawie historii głównych bohaterów:
- Czy są granice miłości ?
- Czy zawsze trzeba...

Nie ma książki Nicholasa, która by mi się nie spodobała. Uwielbiam jego książki, tak łatwo przelewa wszystko na papier, czasem można się utożsamić z bohaterem. Nie można jednak pominąć, że jego książki są bardzo wzruszające więc pamiętajcie o chusteczkach!

Bardzo ckliwa i melancholijna

Czy bezgraniczna miłość od istnieje?
Czy zawsze należy dotrzymywać słowa danego ukochanej osobie?
Jak żyć po stracie kogoś bliskiego?
Na te pytania odpowiedzi znajdziecie w tej książce. Ckliwy romans, piękny jak każda inna książka Nicholasa Sparksa.

Przepiękna opowieść o miłości dwojga ludzi. Wzruszająca, momentami z delikatnym poczuciem humoru.

SApark jest to pisarz,co go lubię.Mimo,że czasem zbyt konserwatywny.To wtedy,gdy dziewczyna boi się pokazać w kostiumie .
I ja bym nie chciał mieszkać,na Południu USA.
Ale,tu było dużo zwierząt ,nawet morświn.
Ten pan i ta pani,najpierw się nie lubli.A potem już tak.
i to było miłe i wzruszające.
Ja lubię takie historie.On był weterynarz i zrobił psu zastrzyk.Pani była...

Dyskusje

5 667