Wybór

Nicholas Sparks Wydawnictwo: Albatros Seria: Wszystkie kolory miłości literatura obyczajowa, romans
The Choice
Wszystkie kolory miłości
nicholas sparks romans miłość

Liczba stron: 335
Ocena: 7/10

To takie wspaniałe uczucie, gdy po 8 miesięcznej przerwie nareszcie czyta się coś co nie jest lekturą. Maturalna klasa kosztowała mnie wiele różnych wyrzeczeń, ale brak możliwości czytania był największym i najgorszym z nich wszystkich. Z uśmiechem na twarzy zabrałam się za Wybór, który oczywiście okazał się bardzo dobrą pozycją!

Autor użył...

Szybko się czyta, jak wszystkie tego autora. Koniec zawsze do przewidzenia już w połowie. :) Ale śmiało mogę polecić, na relaks.

To już kolejna książka tego autora ,którą przeczytałam. I nie żałuje. Świetna jest ta książka. Wrócę do niej tego jestem pewna. Książka mnie wzruszyła. "Wybór" jako tytuł jest dopasowany.

Wspaniała opowieść o miłości w świetle trudnych wyborów. Dla mnie bardzo ważna, dosłownie ją pochłonęłam.

Wzruszająca i pięknie napisana. Warto.

Książka jak najbardziej na plus. Warto przeczytać.

Sprawia, że zaczyna się wierzyć w cuda.

To moje pierwsze spotkanie z Panem Sparksem i niestety jestem bardzo rozczarowana. Ja zupełnie nie rozumiem zachwytu historią, nic się tutaj nie dzieje. Zwykła opowiastka, niewnosząca kompletnie nic do mojego życia. I jeszcze te dialogi... Robiłam 2 podejścia, ale zwyczajnie szkoda czasu na tak słabe książki

Film też piękny

Chyba większość czytelników kojarzy Nicholasa Sparksa.  Z książek albo ekranizacji jego powieści. Ja sama posiadam na półce kolekcję jego książek.
  Tym razem padło na książkę,, Wybór ''.  Poznajmy tutaj Travisa, samotnego weterynarza, który pewnej nocy poznaje swoją sąsiadkę Gabby. Tak oto rozpoczyna się piękna historia miłosna. Gabby pomimo tego, że ma...

Dyskusje

5 847