Kup teraz - 10 ofert w cenie od 6.99 zł do 32.97 zł

Michel Bussi Wydawnictwo: Świat Książki kryminał, sensacja, thriller
N'oublier jamais
Maria Braunstein
Świat Książki
Francja kryminał literatura francuska oszustwo powieść kryminalna śledztwo zabójstwo zagadka kryminalna
N'oublier jamais
kryminał, sensacja, thriller
Maria Braunstein

Oficjalne recenzje i

Uwaga na klify!

Link do recenzji

Zwarta fabuła, która wciąga.

Dobra lektura z ciekawym wątkiem o kobiecie, która chciała się zabić. Treść bywa nudna, ale ciekawa byłam wyjaśnienia tej historii. Było ono trochę chaotyczne i raczej zapomnę, co tu się wydarzyło.

Bardzo dobra fabuła, trzymająca do samego końca w napięciu, zaskakujące zakończenie.

Świetna historia trzymająca w napięciu z wieloma zwrotami akcji.
Naprawdę nietuzinkowa historia z jakże pięknym zakończeniem.
Polecam

Z początku książka "Nigdy nie zapomnieć" bardzo mi przypominała stylem, formą i klimatem powieści G. Musso, którego uwielbiam.
Nieprawdopodobna zagmatwana historia, misternie utkany plan, rzucająca się z klifu dziewczyna, o której tak naprawdę nikt nie wiedział i jeszcze na dodatek szkielety trzech mężczyzn - to atuty tej książki.
Historia, mimo że miejscami się dłuży,...

Rewelacja jak wszystkie powieści tego autora.

Główny bohater to Jamal, który na pewno się wyróżnia w tłumie. Już nawet nie chodzi o jego kolor skóry, chodzi o protezę nogi. Nie da się go nie zauważyć czy nie rozpoznać. Jest on również bardzo pracowity w swoim życiu. Ma pięć celów do zrealizowania i ze swoją listą idzie, a wręcz biegnie przez świat. Do Yport pojechał jedynie trenować na najwyższej skale w Europie. To...

Z początku myślałam, że nie doczytam tej książki. Wydawało mi się, że nic mnie w niej nie zaskoczy. Dość nieprawdopodobna fabuła ale zakończenia nie da się przewidzieć. A to jest dla mnie w kryminałach niezwykle ważne. Jeszcze czegoś takiego nie czytałam. Misternie to wszystko stworzone. W życiu by nie przeszło ale to też plus czytania książek. W nich wszystko jest możliwe.

Wbrew tytułowi, nie za dobrze pamiętam fabułę tej książki. Znaczy to, że była przeciętna, skoro nie wryła mi się w pamięć choćby trochę.

Męczyłam się tą lekturą. Zupełnie nie dla mnie. Dziwna i nie wciąga, wręcz irytuje.

• 2018
  • 2019