Nowa widownia. O promocji w kulturze

Sławomir Czarnecki Wydawnictwo: Narodowe Centrum Kultury nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Narodowe Centrum Kultury
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2015-01-01

Książka, do której przyłożyłam przysłowiowy palec, ponieważ brałam udział w jej współtworzeniu. Sławek przyjechał do nas, na Górny Śląsk, do Bytomia, porozmawiać o promocji. Sprawił, że zaczęliśmy mówić, a potem zebrał to, co mieliśmy do powiedzenia i napisał książkę, w której moim ulubionym cytatem jest stwierdzenie: „Cywilizacja upada, a marketing jest jednym ze znaków...

Mam wrażenie, ze to właściwie taka prelekcja, wykład który dzięki fajnemu składowi tekstu rozlał się aż na 150 stronicową książkę. Ale i tak warto, bo to ciekawe wprowadzenie w temat promocji w kulturze. Daje do myślenia i pozwala spojrzeć na pewne sprawy świeżo. Nie jest to podręcznik, czy ściąga działań, ale z pewnością może zainspirować.

• Polska
  • Kultura