Dilerzy uczuć

Zbigniew Warcholik Wydawnictwo: Sorus literatura piękna
Sorus
miłość namiętność prawdziwa historia romans skandal obyczajowy Zbigniew Warcholik
literatura piękna

Na półkach: , , , ,

Opowieść o dojrzałej kobiecie głównej bohaterce Justynie, to wzruszająca i bardzo przejmująca o sekretach jej miłości do wiele młodszego mężczyzny. Ona we wczesnej młodości dla swojej kariery porzuciła swoje własne dziecko pozostawiając w "oknie życia", a on natomiast na planie filmowym zakochuje się w niej.

Pochłonęłam tą książkę krótką w jeden wieczór, wzrusza, porusza...

• Prawdziwe Historie
  • Wypożyczone z biblioteki
  • 2016
  • Książki poruszające
  • Wyciskacze łez

Dodaj cytat z książki Dilerzy uczuć