Ekskluzja i inkluzja społeczna. Diagnoza - uwarunkowania - kierunki działań

Okładka książki Ekskluzja i inkluzja społeczna. Diagnoza - uwarunkowania - kierunki działań
Krystyna FaliszekJolanta Grotowska-Leder Wydawnictwo: Wydawnictwo Edukacyjne "Akapit" Seria: Problemy Pracy Socjalnej nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Problemy Pracy Socjalnej
Wydawnictwo Edukacyjne "Akapit"
2005-01-01
2005-01-01
838916311X
praca socjalna marginalizacja społeczna wykluczenie społeczne integracja społeczna
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Fundusze unijne zmieniają Polskę? Analiza ewaluacji projektów unijnych na przykładzie województwa śląskiego Krystyna Faliszek, Grzegorz Libor, Szpoczek-Sało Monika, Dorota Nowalska-Kapuścik, Muster Rafał
Ocena 0,0
Fundusze unijn... Krystyna Faliszek, ...
Okładka książki Przeobrażenia w pomocy społecznej a edukacja i doskonalenie zawodowe pracowników socjalnych w Polsce i Republice Słowackiej Krystyna Faliszek, Kazimiera Wódz
Ocena 0,0
Przeobrażenia ... Krystyna Faliszek, ...
Okładka książki Aktywizacja - Integracja - Spójność społeczna. W poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w obszarze polityki społecznej i pracy socjalnej Krystyna Faliszek, Kazimiera Wódz
Ocena 0,0
Aktywizacja - ... Krystyna Faliszek, ...