Twój modowy notatnik

Muza
2016-03-02
2016-03-02
moda styl

Biorąc do ręki Twój modowy notatnik możecie być pewni, że trafiliście na PRAWDZIWY poradnik stylu, który został napisany przez profesjonalnego stylistę z wieloletnim doświadczeniem. Czeka was magiczna podróż po świecie mody oraz waszej pryatnej szafie. Tak dobrze słyszycie po WASZEJ szafie! Ponieważ aby być modnym i czuć się dobrze w tym co nosimy wcale nie musicie diametralnie zmieniać zawartości waszej szafy. Wystarczy kilka prostych trików, które odmienią was całkowicie.
Twój modowy notatnik jest połączeniem książki oraz notatnika. Znajdziecie w nim wiele motywujących słów i rad, ale również kilka krótkich zadań, które będziecie musiały/musieli wykonać na kolejnych stronach notatnika. Oprócz tego autor zostawił wam trochę dodatkowego miejsca na własne notatki.

Książka ta jest przede wszystkim skierowana do osób, które potrzebując uporządkować swoją garderobę, a także poznać kilka trików modowych. Adam Gutowski przytacza ich tam naprawdę wiele, z czego spora ilość na pewno was zaskoczy. Dla przykładu, kiedy patrzymy na kreacje wybiegowe często myślimy sobie „co to ma być?!” lub „jak w tym wyjść gdziekolwiek?!” itd. Itp., a tutaj Gutowski zaskakuje nas mówiąc, że tych kreacji powinniśmy interpretować dosłownie tylko rozkładać na czynniki. Czasem nie chodzi o cały strój, a kolory, materiał czy sposób ich noszenia. Takich ciekawostek jest naprawdę wiele i każdej z nich warto poświęcić uwagę.
Jeśli jednak uważacie, że to ciągle za mało, aby poświęcić trochę czasu tej książce to Adam Gutowski przygotował dla was coś jeszcze. Uświadamia nas. a może po prostu przypomina, że same ubrania nie wystarczą żeby wyglądać pięknie, ważna jest jeszcze pewność siebie. Autor postanawia nas nauczyć jej oraz pozbyć się negatywnego nastawienia. Z każdą kolejną stroną dostajemy coraz to mocniejszą dawkę motywacji. Gutowski w żaden sposób nie mydli nam oczu. Nie oszukuje nas mówiąc piękne słówka, nie daje gotowych rad. On robi coś więcej – pozwala nam samym dojść do właściwych wniosków jedynie nas naprowadzając na odpowiedni tok myślenia. Pobudza naszą kreatywność.
Twój modowy notatnik to książka, którą każda z nas powinna mieć w swojej bibliotece, aby zrozumieć oraz móc ciągle sobie przypominać jak nie wiele trzeba by poczuć się piękną.

Aleksandra.
Po więcej zapraszam na http://tygrysica.tumblr.com/

Szukam inspiracji jak lepiej czuć się w swoim ciele i w tym co na nim noszę, więc sięgam po tego typu książki, aby mnie oświeciły i nauczyły stworzyć własny styl... Ta książka niewiele wniosła nowego w moje życie.. Ja to wiem, jeżeli nie z innych poradników, to z gazet czy po prostu z własnego wypracowanego ciężko doświadczenia w tym temacie... Jest prosta, kolorowa, ale nie przesadzona.. Kieruje ku czytelnikowi proste komunikaty i stwarza możliwość interaktywnego współpracowania z nią, co jest dobre.... W swojej prostocie chyba ociera się jak dla mnie o banał... Ale jest niezła i całkiem dobra dla kogoś kto zabawę z modą i swoim stylem dopiero zaczyna... Taki produkt bazowy, który stworzy uniwersalne podstawy i postawy... Polecam :)

Adam Gutkowski stylista i dziennikarz modowy stworzył uniwersalny i rzetelny poradnik modowy dla każdej kobiety.Gutkowski wypromował i jako pierwszy wykonywał zawód stylisty w Polsce to znaczy, że,każda czytelniczka sięgając po tę książkę może być pewna...ŻE MA W RĘKU PRAWDZIWY PRZEWODNIK STYLU.

Niepewność jest twoim wzrokiem i to z nią musisz się uporać.

Polski stylista mający wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę o modzie dzieli się prostymi wskazówkami jak ,można wyglądać olśniewająco wykonując kilka skutecznych trików.Każda czytelniczka po przeczytaniu poradnika bezboleśnie dokona metamorfozy,która zadziwi niejedną osobą.Adam Gutkowski ukazuje,że nie potrzebujemy ingerencji skalpela, by wyglądać na pewną siebie kobietę.
Autor pomoże każdej kobiecie uporządkować wiedzę o modzie wskaże jak prawidłowo skompletować garderobę,korzystać z klaski czy też wskaże jakie elementy garderoby są na "czasie".Adam Gutkowski w poradniku nie tylko dzieli się tym jak pięknie wyglądać,ale również umacnia w nas kobietach pewność siebie.Stylista zmienia nasze nastawienie pomaga odrzucić negatywne nastawienie,które uniemożliwia nam kreatywnie myśleć i żyć.
Jeśli masz chęć odrzucić niepoprawne nawyki w ubieraniu,zmienić nastawienia do życia i umocnić swoją hierarchię kobiecości sięgnij po tę książkę.Poradnik Adama Gutkowskiego to nie tylko skarbnica wiedzy o modzie, ale wiele pięknych złotych myśli,które w gorszych momentach mogą stać się podporą w dążeniu do sukcesu.

Niepewność jest twoim wzrokiem i to z nią musisz się uporać.

Polski...

• Moda
  • Wymienię
  • Sprzedane/wymienione
  • Miło i przyjemnie na raz
  • Od Autora lub Wydawnictwa
  • W bibliotece

Dodaj cytat z książki Twój modowy notatnik