Gentleman. Mam zasady

Bosz
moda styl mężczyzna
poradniki
moda styl mężczyzna

Świetna książka. Bogata treść przekazana lekkim, beztroskim piórem autora. Niechętnie po nią sięgałem, spodziewając się nadętego coachingowego bełkotu, rodem z innych poradników i kanałów YT. Bardzo miło się rozczarowałem i po cichu liczę, że dostaniemy jeszcze jakiś podręcznik od pana Granvilla. Może teraz coś o świecie kobiet? :)

To jedna z tych książek, którą panowie powinni posiadać i dość często do niej zaglądać. Polecam - nie gryzie!

• Do kupienia
  • Fashion