Bartek Koniczyna i Banda z Zaniemyśla

Danuta Zawadzka Wydawnictwo: Skrzat literatura dziecięca
Skrzat
literatura dziecięca
2010-01-01

O tym, że przyjemnie jest spędzać czas z rodziną i ksiązkami Danuty Zawadzkiej nie trzeba wspominać. Każdy się tego domyśli. Natomiast warto napisać o tym,że z każdą kolejną przygodą Bartka, uświadamiam sobie jak bardzo do prawidłowego rozwoju dzieci, przydatna jest postać Bartka oraz morały wywodzące się z jego przygód.

Tom 2. Można czytać osobno, mimo, że występują nawiązania. Czyta się szybko. Całkiem ok, ale nam się bardziej podobał tom 1. Był chyba pogodniejszy

Dyskusje

• Dla dzieci i młodzieży