Układ

Nominacja w plebiscycie 2016
Elle Kennedy Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Off-Campus (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Deal
namiętność układ gra Anna Mackiewicz literatura kanadyjska studia studenci
Inne

Okładka książki Dobry chłopak Elle Kennedy, Sarina Bowen
7,3
Dobry chłopak Elle Kennedy, Sarin...
Okładka książki Zostań Elle Kennedy, Sarina Bowen
7,5
Zostań Elle Kennedy, Sarin...
Okładka książki All Wrapped Up for the Holidays Jill Shalvis, Colleen Hoover, Kristen Ashley, Vi Keeland, K. Bromberg, Elle Kennedy, Penelope Ward
7,0
All Wrapped Up... Jill Shalvis, Colle...
Okładka książki Christmas in the City Vi Keeland, Elle Kennedy, Penelope Ward, L.H. Cosway, Sarina Bowen, Penny Reid, Helena Hunting, Sierra Simone, Corinne Michaels, Melanie Harlow, Kennedy Ryan, L.J. Shen
6,5
Christmas in t... Vi Keeland, Elle Ke...

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Gdzie iskry lecą

19 Link do recenzji

Garrett Graham to urodzony sportowiec - jest gwiazdą hokeja, kapitanem drużyny, którą ma poprowadzić do zwycięstwa.

Niestety jedna niezaliczony egzamin może mu to skutecznie uniemożliwić...

Garrett szuka każdej drogi, by zaliczyć ten egzamin. I odpowiedzią na jego problemy zostaje Hannah Wells, której jako jednej z nielicznych udało się zdać.

Ale dziewczyna nie chce się...

Co za cudna książka. Ile przemyśleń. Ile wzruszeń. Ile emocje!. Ten zatwardziały hokeista z górą mięśni....z takim sercem! I ta mądra, cudna dziewczyna. Zaczęłam czytać, bo po All for the game i Oxy chciałam więcej gry, kampusu, młodzieży i życia studenckiego. ...ale jakie to jest inne! Ale jakie to jest pełne...❤. Pełne srca. Jestem zachwycona!!!

Nie wiem czemu ta książka tyle czekała na swoją kolei. Bohaterka Hannah pyskata, zadziorna czyli taka jaka lubię. podobały mi się iskry , które leciały pomiędzy bohaterami, sarkam i chemia. Ciekawa historia z postaciami z nieprzyjemną historią ale również o radzeniu sobie z traumami. Przeczytałam w jedne dzień. Biorę się za drugą część :P

Nie myślałam, że ta książka aż tak mi się spodoba. I w tym momencie rozumiem wszystkie dobre opinie o tej pozycji.
Może historia Hannah i Garretta na samym początku wydaje się nie za bardzo ciekawa to jest tak wciągająca, że trudno się oderwać od losów tych dwóch bohaterów.
Jest to książka bardzo przyjemna, zabawna, ale mówiąca też o pewnych problemach z którymi zmagają się...

Cudownie się czyta. Bardzo dobrze zobrazowane uczucia bohaterów.

Czytając zarys fabuły obawaialam się że będzie nudna i w połowie się poddam. Stało się jednak inaczej. Historia jest naprawdę wciągająca i nie mogłam się odkleić od książki.

Świetnie napisana,ciepła opowieść o uczuciu,która czytałam z wielkim bananem na twarzy 😁

35 / 2020

Superrrrrrr 😁

Książka lekka i przyjemna. Układ który zawarli miał im pomóc. Jednak przeznaczenie pokrzyżowało im plany. Historia przystojnego hokeisty i dziewczyny, która w przeszłości została skrzywdzona. Ale jest zawiedziona, że następne części nie opowiadają historii Hanny i Garretta. Lecz mam nadzieję, że są równie wciągające

Dyskusje

6 148