Układ

Okładka książki Układ Elle Kennedy
Nominacja w plebiscycie 2016
Okładka książki Układ
Elle Kennedy Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Off-Campus (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
namiętność układ gra Anna Mackiewicz literatura kanadyjska studia studenci
Inne

Okładka książki Epic Sarina Bowen, Elle Kennedy
Ocena 8,5
Epic Sarina Bowen, Elle ...
Okładka książki Dobry chłopak Sarina Bowen, Elle Kennedy
Ocena 7,1
Dobry chłopak Sarina Bowen, Elle ...

Oficjalne recenzje i

Gdzie iskry lecą

Link do recenzji

165 6 13

Przez to, że wydawnictwo nic sobie nie robi z próśb o dodruk wydałam na tą książkę dwa razy więcej niż cena okładkowa, ale stwierdzam, że było warto.
Mimo, że książka porusza ciężkie tematy to robi to w dość świeży sposób. Bohaterka przepracowała swoją traumę i zaakceptowała, że to jest jej częścią.
Bohaterowie, mimo że oczywiście byli niemal idealni to nie wydawali mi się...

Lekka i przyjemna historia, momentami zabawna. Szybko się czytało. Relacja Garretta i Hannah była niesamowicie urocza. Denerwowała mnie czasami główna bohaterka kiedy zachowała się jakby była 'inna niż wszystkie dziewczyny', co momentami było wkurzające. Mimo to na pewno sięgnę po kolejne tomy.

Książka przyjemna, fajnie napisana. Polecam

„Układ” idealnie trafił w mój gust czytelniczy, gdzie pod koniec roku jestem trochę zmęczona poważnymi, pełnymi akcji i bohaterów książkami.
Szukałam czegoś lekkiego w kategorii New Adult, i cieszę się, że gdzieś na Instagramie natknęłam się jakiś czas temu na cykl „Off-Campus” i wiedziałam, ze nadejdzie ten dzie gdy po prostu będę potrzebować takich książek by się...

Świetna, polecam

Przez tą książkę zaczęłam fantazjować o hokeiście. Czy gdzieś w Polsce mamy szkołę z seksowną drużyną hokejową?!?!?

Pierwsza część serii o młodych dorosłych - tu gwiazdor lodowiska i dziewczyna z głosem - gdzie sporo obrazowych zbliżeń. Jest też o traumach. I to dość poważnych, które są całkiem zgrabnie rozgrywane. OK

Jedna z tych do której lubię wracać. Historia Garretta i Hannah wielokrotnie wywołała uśmiech na mojej twarzy. Lubię styl autorki. Polecam ;)

Do pewnego momentu myślałam, że w końcu znalazłam swój ulubiony romans. Wiadomo, że wszystko w tej książce jest przewidywalne, banalne i schematyczne, ale mimo wszystko bawiłam się wyśmienicie. Polubiłam bohaterów, zwłaszcza Garretta, a chemia między nimi była bardzo wyczuwalna. Ale od momentu, gdy Hannah prosi go o pewną 'przysługę' mój obraz tej książki diametralnie się...

O tej książce usłyszałam daaawno temu i od tamtej pory miałam chęć ją poznać (to już nie pierwszy taki przypadek), ale los miał inny plan i dopiero w zeszłym tygodniu skończyłam tą część. Słyszałam wiele zachwytów nad stylem autorki i nad głównymi bohaterami tej książki ostatnio - i okazało się to najczystszą prawdą.
Historia głównych bohaterów, jak i sami bohaterowie, nie...

7 373
    2 894