Układ

Nominacja w plebiscycie 2016
Elle Kennedy Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Off-Campus (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Deal
namiętność układ gra Anna Mackiewicz literatura kanadyjska studia studenci
Inne

Okładka książki Epic Sarina Bowen, Elle Kennedy
8,8
Epic Sarina Bowen, Elle ...
Okładka książki Dobry chłopak Sarina Bowen, Elle Kennedy
7,2
Dobry chłopak Sarina Bowen, Elle ...
Okładka książki Zostań Sarina Bowen, Elle Kennedy
7,4
Zostań Sarina Bowen, Elle ...
Okładka książki All Wrapped Up for the Holidays Kristen Ashley, K. Bromberg, Colleen Hoover, Vi Keeland, Elle Kennedy, Jill Shalvis, Penelope Ward
7,0
All Wrapped Up... Kristen Ashley, K. ...

Oficjalne recenzje i

Gdzie iskry lecą

[ 20 ] Link do recenzji

Książka kompletnie mnie zawiodła. Ta książka to bajka w nierealnym świecie w którym autorzy są idealni i wszystko jest piękne. Na siłę robi się z bohaterki ofiarę życia ktora skrzywdził świat.

Na półkach: , , , ,

Ewidentnie mam pecha. Po zakończeniu nieudanego spotkania z Helisą znów trafiłam na książkę, która mnie od siebie odpycha. Bohaterowie są dla mnie tak płascy i puści, że aż oczy mi krwawią od czytania. Ona ślini się do typa i sika po nogach, bo się do niej uśmiechnął. On zachowuje się jak pan i władca, któremu wszystkie kobiety na tacy powinny oddawać swoje ciało. No nie...

Serdecznie polecam pierwszy tom serii "Off-Campus" autorstwa Elle Kennedy, z tego powodu, że książka totalnie mnie zauroczyła. I moim zdaniem „zauroczyła” to słowo najlepiej oddające klimat tej pozycji. Gatunkowo "Układ" sklasyfikowałabym jako romans, i to jaki!
Już na samym początku zapoznajemy się z naszymi głównymi bohaterami. A jest to team w składzie:
Hannah,...

Jak narazie najlepsza romans jaki czytałam i przyznam, że mimo jego przywidywalności pokochałam całą serię. Dodatkowo humor i też poruszenie tematu gwałtu i przemocy domowej tworzy klimat tej książki

Z pisarstwem autorki miałam styczność po raz pierwszy i żałuje ze dopiero tak późno odkryłam jej twórczość. Jednak przejdźmy do sedna sprawy a mianowicie książki pt Układ . mogę z pewnością stwierdzic ze książkę pochłonęłam . W romansach musi być szczypta tego czegoś aby wiedzieć ze owa historia pochłonie cały twój czas aby tylko dowiedzieć się co czeka na końcu ostatniej...

Fajna książka poruszająca tematykę domowej przemocy oraz gwałtu z perspektywy ofiar, którym udaje się wygrać z demonami przeszłości. Co prawda schemat jak w większości young adults, ale może się podobać. Ciekawi bohaterowie i zwroty akcji. Polecam.

Powieść pełna emocji, od początku do końca przemyślana. Są salwy śmiechu i są oceany łez.
Uwielbiam książki Pani Kennedy, bo co by w nich nie było, to emanują kolorami - "Układ" też jest kolorowy. I mimo, że czasem to ciemne chmury i szara rzeczywistość, to jednak cała treść powoduje, że te barwy są pozytywnie intensywne.
Bardzo polecam.

Do tej pory nie mogę się otrząsnąć z zachwytu w jaki wprawiła mnie ta książka.

Przeczytana w najszybszym tempie jakim umiałam, zaledwie z krótką przerwą na spanie.

Historia opisana przez autorkę można było uznać, że była bardzo oklepana i przewidywalna... a mimo to mam wrażenie, że był to jeden z lepszych romansów jaki miałam okazję przeczytać.

Styl pisania autorki,...

Fajna historia i świetni bohaterowie.
Zabawna i wciągająca.

Oj tak, takie książki chcę czytać. Świetny humor i fajna fabuła. Lekka i bardzo przyjemna książka, wciągnęła mnie od samego początku. Na pewno sięgnę po kolejne części. Polecam!

Dyskusje

6 663