Dyskusje o książce Zawsze nie ma nigdy. Jerzy Pilch w rozmowach z Eweliną Pietrowiak. Część 1

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( listopad 2016 )
Wrocławskie Targi Dobrej Książki:  Polne kwiaty, tak wiem mało, ale tyle już książek patrzy na mnie wyczekująco z półki, że nie chciałam ich dodatkowo zasmucać xD
Czytamy w weekend
Oj, pisałam w trakcie gdy odpowiedziałeś. Akurat budowa mózgu podobała mi się najmniej, mimo że samo funkcjonowanie także uważam za ciekawe. Cóż, w takim razie - miłej lektury :)
Czytamy w weekend
Tych o poziomkach,malinach itp nie czytałam, ale gdy teraz wyruszę do biblioteki to kto wie czy nie zwinę z półki tej książki;) W sumie czemu by nie spróbowac skoro przeszłam kiedyś przez Kawiarenkę, która wg mnie niewiele ma wspólnego z literaturą (tam przepisy kulinarne dominują nad opowieścią) to tutaj powinno być o wiele ciekawiej.
7 lata temu
Poszukuję książek (II kwartał 2016)
Poszukuję na wymianę:  Królowa Tearlingu  Promyczek  Córka Czarownic  Bajki, które zdarzyły się naprawdę. Historie słynnych kobiet  Złodziejka książek  Krąg  Co ze mnie zostało
7 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2016)
Poszukuję na wymianę, lub w przystępnych cenach :D Prócz wysyłki jest opcja wymiany w Warszawie :)  Gra o tron - tylko wydanie poprawione przez Jakuszyńskiego  Angelfall  Trzej muszkieterowie  Królowie przeklęci. Tom 1  Kot Bob i ja. Jak kocur i człowiek znaleźli szczęście na ulicy
8 lata temu