Córka Czarownic

Wydawnictwo Literackie
1998-01-01
1998-01-01
978-83-08-04040-0
czarownica Luelle przepowiednia dojrzewanie fantastyka córka Lista Honorowa Hansa Christiana Andersena przeznaczenie przepowiednia czary Honorowa Lista IBBY

więcej Więcej

wreszcie znalazłam książkę, która idealnie trafiła w mój gust

Po "Córkę Czarownic" sięgnęłam z czystej ciekawości, ponieważ, o ile się nie mylę, jest to lektura. Ja co prawda czasy szkolne mam już dawno za sobą, ale zawsze mnie ciekawi to, co czyta młodzież. Poza tym, w odniesieniu do ciągle zmieniającej się listy lektur, jestem ciekawa co aktualnie na tej liście się znajduje i jak bardzo ona różni się od tego, co ja pamiętam. O...

Genialna powieść.

Pamiętam tą ksiązkę jak przez mgłę, ale bez powodu na liście lektur dla gimbazy się nie znalazła, więc myślę że polecam.

Przeczytałem trochę książek w młodości :) . To książka z mojej półki "różności", wrzucam tu te setki książek które przeczytałem w życiu w latach 2000-2019.

Lektura bardzo przyjemna. Czyta się szybko. Można spędzić z nią wiele fajnych chwil.

Książka ciekawa, ale jej koncepcja fabularna zakrawa o monotonię, którą autorka stara się usilnie przerwać. Nie zawsze się niestety udaje.

Książka jest cudowna, szczerze polecam samemu przeczytać (nie będę zdradzać tekstu) nie lubię czytać ale to zrobiłam i nie żałuję

opowieść o magii, wolności i miłości do Matki Natury.polecam

Cudo.
Jaką rolę będzie miała tytułowa Córka Czarownic? Czy dorośnie by spełnić swe przeznaczenie?
Piękna opowieść o wolności. Polecam.

Ciekawa... interesująca...
Opowieść o małej dziewczynce, która ma stać się władczynią kraju, który jest we władaniu od stuleci w rękach Najeźdźców... dziewczynce która jest wychowywana przez czarownice , które uczą i opiekują się nią kolejno... jednak na samym końcu okazuje się że czarownice o czymś zapomniały.... o czymś bardzo istotnym i ważnym dla każdego...

6 106
    1 578