Zaufaj mi, jestem dr Ozzy. Porady rockmana, który przetrwał

Dariusz Kopociński
Biografia muzyka rock

Okładka książki Ja, Ozzy. Autobiografia Chris Ayres, Ozzy Osbourne
8,2
Ja, Ozzy. Auto... Chris Ayres, Ozzy O...

Moim zdaniem książka raczej tylko dla fanów Ozziego jako uzupełnienie kolekcji. Nic nowego się nie dowiemy z niej, wielokrotnie podobne odpowiedzi Dr O. i momentami zwyczajnie nudna. Ciężko również stwierdzić na ile pytań to Ozz rzeczywiście udzielał porad, a ile z nich pisanych jest w jego stylu. Po rewelacyjnej autobiografii ,,I am Ozzy'' duże rozczarowanie.

Całkiem ciekawe porady. Ozzy jakiego nie znałem.

Uwielbiam Ozzyego. Krótko i na temat. A książka? Hmmm.... Ubawiłam się u w sumie tylko tego oczekiwałam. Jedyne co mnie zdenerwowało to forma wydania, a dokładnie to że jest dziadowskie. Dbam o książki jak o własne dzieci, a z tej zaczęła mi schodzić folia z okładki. Więc obniżam ocenę, bo się zirytowałam.

Książka zdecydowanie z przymróżeniem oka, w sam raz dla fanów postaci Ozzy'ego.

Zabawny zbiór największych pierdół pod słońcem. Jak najbardziej polecam dla rozrywki!

Fajna, śmieszna, odstresowująca książka na poprawę humoru. Swoją drogą ciekawe jakich rad udzielałby Ozzy np. 30 lat wcześniej? Polecam przyszłym czytelnikom podejść do niej z dużym dystansem - choć niektóre porady mogą się jakimś desperatom (i nie tylko) przydać. Życzę przyjemnej terapii :)

Zbiór porad gwiazdy rocka, których nikt przy zdrowych zmysłach nie wziąłby na poważnie. Jak najbardziej polecam.

Rewelacja!
Wciągająca, zabawna. Na letnie wieczory idealna!

Wyobraź sobie taką sytuację. Masz dość nietypowy problem, który może być nawet odrobinę wstydliwy dla ciebie. Do rodziny z tym nie pójdziesz, bo się nie znają, do przyjaciół też nie, bo cię wyśmieją... To do kogo się udasz? Może do lekarza? OK, to by miało sens.

Jednak sprawa zaczyna robić się dość... Nietypowa, gdy twoim lekarzem okazuje się nikt inny, jak... Sam Ozzy...

Choć we wstępie drażni się z czytelnikiem, by nie być głupim i nie korzystać z jego rad, to trzeba przyznać, że żadna z jego porad nie może być uznana za szkodliwą dla pytającego skarżącego się na różne dolegliwości. Pytania często są dziwna, ale odpowiedzi brzmią rozsądnie, choć podszyte są ironią, humorem i naszpikowane anegdotami z życia samego dr. Ozzy'ego.

zapraszam:...

• Biografia
  • 2019
  • Chcę w prezencie
  • 2016
  • ♥ Moje, Własne, Prywatne ♥
więcej mniej

Ozzy Osbourne Zaufaj mi, jestem dr Ozzy. Porady rockmana, który przetrwał Zobacz więcej