Ochrona niematerialnego dziedzictwa kulturalnego

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Naruszenie miru domowego Paweł Bachmat, Tadeusz Bojarski, Konrad Buczkowski, Magdalena Budyn-Kulik, Wiesław Kozielewicz, Patrycja Kozłowska-Kalisz, Marek Kulik, Sofiia Lykhova, Aleksander Marin, Aneta Michalska-Warias, Marek Mozgawa, Marta Mozgawa-Saj, Katarzyna Nazar, Aleksandra Nowosad, Piotr Poniatowski, Anna Przyborowska-Klimczak, Mikołaj Seńko, Jacek Sobczak (prawnik), Krzysztof Wala, Marek Woźnicki, Andrzej Wrzyszcz
Ocena 0,0
Naruszenie mir... Paweł Bachmat, Tade...