Dziennik księdza Franza Pawlara

Leszek Jodliński Wydawnictwo: Silesia Progress biografia, autobiografia, pamiętnik
Leszek Jodliński
Silesia Progress
biografia, autobiografia, pamiętnik
Leszek Jodliński

Super książka!

Świetnie wydany dziennik z okresu przejścia frontu. Dzięki temu, że to dziennik a nie wspominki, to wiele sytuacji pokazanych z niuansami, które przeczą biało-czarnej wizji tamtych lat.

Na półkach: , , , ,

Pozycja wyjątkowa, jedna z najważniejszych w 2015 roku. Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym czasami wejścia Armii Czerwonej na tereny Śląska, całym Śląskiem oraz zwykłą prawdą, która przekazywana jest przez księdza w bardzo prostej i zarazem jakże genialnej formie.

• Śląsk
  • Historia
  • Śląsk jest jeden!
  • DZIENNIKI
  • Biografie, wspomnienia, pamiętniki, dzienniki, listy, rozmowy

Dodaj cytat z książki Dziennik księdza Franza Pawlara