Pamiętnik

Nicholas Sparks Wydawnictwo: Albatros Seria: Wszystkie kolory miłości literatura obyczajowa, romans
The notebook
Anna Maria Nowak
Wszystkie kolory miłości
sparks pamiętnik romans miłość

Opinie [1 383]

Piękna romantyczna historia, oderwana trochę zbyt bardzo od rzeczywistości i pokazująca że toksyczne związki są czymś romantycznym (liczne kłótnie a nawet przemoc między zakochanymi) nie mniej jednak jest to świetna książka na długie wieczory, prawdziwy must have wszystkich miłośników romansów

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przepiękna i wzruszająca opowieść

Historia miłości nieco oderwana od rzeczywistości, ale każda romantyczna opowieść taka jest, także w życiu, raziło mnie trochę wydanie (Noahu…), czasem miało się wrażenie, że coś jest pisane „aby pisać”, ale jest to naprawdę dobra lektura na spokojny wieczór.

Pomimo, że ekranizacja różni się od pierwowzoru jest naprawdę dobra. Możemy tu zobaczyć bardziej nakreśloną młodość i niewinność zakochanych oraz klimat miasteczka.

Urocza historia miłosna, trochę nierzeczywista, czasami zbyt słodka. Lecz czyta się ją miło i szybko, a i łza w oku może się zakręcić.

Przeczytana kilka razy!!! Przecudna historia o młodzieńczej miłości, która trwa do ostatniej chwili!

Przepiękna historia prawdziwej miłości, która potrafi przezwyciężyć wszystko.

Piękna książka, moja ulubiona. Film też jest świetny

To moja trzecia książka Nicholasa Sparksa i przy każdej z nich tak się złożyło, że najpierw oglądałam ekranizację, potem dopiero miałam okazję sięgnąć po książkę. W przypadku "Pamiętnika" obie wersje mogę polecić. To przyjemna historia, czyta się lekko i w miarę szybko.
Jak głosi tekst na okładce to "jedna z najpiękniejszych historii miłosnych wszech czasów" i cóż, zgadzam...

Choć nie przepadam za historiami miłosnymi to ta książka wydaje mi się być inna. Ma jakieś drugie dno🤔 dwoje zakochanych a następnie rodzielonych nastolatków. Wydawałoby się, ot szczenięca miłość. A tu nic bardziej mylnego. Piękna historia dwojga ludzi, ogromna miłość pozwalająca, choć na chwilę, przezwyciężyć ciężką chorobę. Historia i wielkiej wierze w uczucie,...

Dyskusje

19 104