Pamiętnik

Nicholas Sparks Wydawnictwo: Albatros Seria: Wszystkie kolory miłości literatura obyczajowa, romans
The notebook
2015-11-09
Anna Maria Nowak
Wszystkie kolory miłości
sparks pamiętnik romans miłość

Delikatne rozczarowanie, bo momentami robi się zbyt górnolotnie, film okazuje się znacznie lepszy jak dla mnie. Mimo to, Sparks niewątpliwie "popełnił" historię miłosną wszechczasów ;)) Historia miłości i choroby ściska za gardło ;(

Książkę rozpoczynałam czytać kilka razy. Zawsze kończyłam na pierwszym/drugim rozdziale. Mam wrażenie, że początek nie zachęca do jej przeczytania. Dodatkowo nie jestem fanką romansów. Jednak kiedy przebrnęłam przez początek i zagłębiłam w historię, to nie mogłam się już od niej oderwać. Czuła, pełna miłości opowieść o ludziach, którym niestraszne są żadne przeciwności.

Ładnie napisana, szybka w czytaniu ksiazka o nieprzemijającej miłości. Sparks się tu nie popisał, aczkolwiek jest to dobra powieść na weekendowy wypad nad morze lub jeziorko. 🤷🏻‍♀️

Przeczytałem tę książkę tylko po to, aby obejrzeć film, o którym słyszałem dużo dobrego, a wiadomo; "najpierw książka później film". No i się mega rozczarowałem, bardzo przewidywalna i wtórna. Nie powiem, że zmarnowałem czas podczas jej czytania, historia miłości przedstawiona na kartach tej powieści, owszem, była piękna, ale momentami wręcz nierealna. Nijacy, słabo...

Lektura prosta, dość przyjemna i klasyczna w swoim gatunku; miło jest sobie odświeżyć po latach.

Cudowna, wzruszająca. Piękna historia o miłości. Polecam!

Naprawdę wydawało mi się, że nie przepadam za romansami, ale od tej powieści nie mogłam się oderwać. Zdecydowanie warta każdej minuty.

Cudowna

Cudowna opowieść o miłości. Mimo przeciwności losu, prawdziwa miłość zawsze się odnajdzie.
Polecam.

20 205