Pamiętnik

literatura obyczajowa, romans
Anna Maria Nowak
notatnik miłość wspomnienia

Opinie [1 389]

Nie ma co ukrywać, bałam się czytać bo wiem, że Sparks słynie z dramatów. Tutaj akurat zakończenie było według mnie słodko gorzkie i po przeczytaniu nie podobają mi się moje refleksje, aż musiałam sobie drinka zrobić :P

Książka zawiera wszystko to czego nie lubię (smutek, łzy, listy, opowiadanie historii - skakanie do przeszłości, bohaterka ma kogoś innego) ale jestem na...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Czytałam znając wybitny film na jej podstawie, więc siłą rzeczy nie grzmotnęło mnie tak, jak mogło... A mogło :)

Co tu dużo mówić, jeżeli ktoś lubi takie klimaty to jest to zdecydowanie książka dla niego! Oczywiście jak to baba, poryczałam się na końcu.. Ale nie będę zdradzać, tylko idz i czytaj! :)

Jeden z lepszych romansów oraz jak zwykle autor bawi się uczuciami czytelników, zalewając nas falą różnych wydarzeń pełnych takich prawdziwych emocji. Historia jest naprawdę niezła i warto ją poczytać.

Dobry romans, oj bardzo dobry. A nie gustuję w tej kategorii.
Jest to na pewno obowiązkowa lektura! :)

Piękna romantyczna historia, oderwana trochę zbyt bardzo od rzeczywistości i pokazująca że toksyczne związki są czymś romantycznym (liczne kłótnie a nawet przemoc między zakochanymi) nie mniej jednak jest to świetna książka na długie wieczory, prawdziwy must have wszystkich miłośników romansów

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przepiękna i wzruszająca opowieść

Historia miłości nieco oderwana od rzeczywistości, ale każda romantyczna opowieść taka jest, także w życiu, raziło mnie trochę wydanie (Noahu…), czasem miało się wrażenie, że coś jest pisane „aby pisać”, ale jest to naprawdę dobra lektura na spokojny wieczór.

Pomimo, że ekranizacja różni się od pierwowzoru jest naprawdę dobra. Możemy tu zobaczyć bardziej nakreśloną młodość i niewinność zakochanych oraz klimat miasteczka.

Dyskusje

19 179