Pamiętnik

Anna Maria Nowak
notatnik miłość wspomnienia

Opinie [1 382]

Przepiękna i wzruszająca opowieść

Historia miłości nieco oderwana od rzeczywistości, ale każda romantyczna opowieść taka jest, także w życiu, raziło mnie trochę wydanie (Noahu…), czasem miało się wrażenie, że coś jest pisane „aby pisać”, ale jest to naprawdę dobra lektura na spokojny wieczór.

Pomimo, że ekranizacja różni się od pierwowzoru jest naprawdę dobra. Możemy tu zobaczyć bardziej nakreśloną młodość i niewinność zakochanych oraz klimat miasteczka.

Urocza historia miłosna, trochę nierzeczywista, czasami zbyt słodka. Lecz czyta się ją miło i szybko, a i łza w oku może się zakręcić.

Przeczytana kilka razy!!! Przecudna historia o młodzieńczej miłości, która trwa do ostatniej chwili!

Przepiękna historia prawdziwej miłości, która potrafi przezwyciężyć wszystko.

Piękna książka, moja ulubiona. Film też jest świetny

To moja trzecia książka Nicholasa Sparksa i przy każdej z nich tak się złożyło, że najpierw oglądałam ekranizację, potem dopiero miałam okazję sięgnąć po książkę. W przypadku "Pamiętnika" obie wersje mogę polecić. To przyjemna historia, czyta się lekko i w miarę szybko.
Jak głosi tekst na okładce to "jedna z najpiękniejszych historii miłosnych wszech czasów" i cóż, zgadzam...

Choć nie przepadam za historiami miłosnymi to ta książka wydaje mi się być inna. Ma jakieś drugie dno🤔 dwoje zakochanych a następnie rodzielonych nastolatków. Wydawałoby się, ot szczenięca miłość. A tu nic bardziej mylnego. Piękna historia dwojga ludzi, ogromna miłość pozwalająca, choć na chwilę, przezwyciężyć ciężką chorobę. Historia i wielkiej wierze w uczucie,...

Chyba nigdy nie przeczytałam żadnej książki tak szybko. Wciągająca i lekka, tak można by rzec o kolejnej pozycji Sparksa. Książka opowiada historię młodzieńczej miłości, zapisanej w formie pamiętnika. Pewien starszy mężczyzna codziennie czyta tytułowy pamiętnik kobiecie chorej na Alzheimera. Na kolejnych stronach poznajemy wzloty i upadki Allie i Noah , których historia...

Dyskusje

19 090