Apokalipsa według Pawła. Jak zniszczono nasz kraj

publicytyka polityka Polska
inne
publicytyka polityka Polska

Na półkach: , , , ,

Zastanawiam się dlaczego jest tak mało opinii tej książki? Czyżby tak mało osób ją przeczytało, czy może ludzie boją się zabrać głos.
Pozycja, która wywołuje emocje. Jest to dobry, rzetelny, obiektywny obraz naszej najnowszej historii politycznej. I co ważne książka jest napisana przystępnym językiem. Warta polecenia.

Polecam poczytać Rothbarda, bo od narzekań na neoliberalizm, promowania podatku dochodowego 80% i krytykowania wszystkiego co nie jest socjalizmem się nie zmądrzeje.

Hurr durr neoliberalizm. Niby profesor, a posługuje się takimi słowami-młotami pozbawionymi znaczenia. Nieładnie. Transformacja została przeprowadzona przyzwoicie i wcale nie staliśmy się kolonią Zachodu. Niby typ z SLD, a mógłby sobie przybić piątkę z leśnym dziadkiem Kieżunem.

Dyskusje

• Polityka