Zarządzanie projektami dla początkujących. Jak zmienić wyzwanie w proste zadanie.

Marcin Żmigrodzki Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
Onepress
Zarządzanie projektami projekty octigo PMI pmbok
biznes, finanse
Zarządzanie projektami projekty octigo PMI pmbok

Książka nie nadaje się na audiobooka (a jednak ktoś wpadł na ten kretyński pomysł) - trzeba sięgać do rysunków, tabel, wzorów. Dotarłem do połowy książki - ciągle nudna (wygląda, że nie jestem adresatem tej książki).

Polecam

Tradycyjne "pierdu pierdu", mało konkretów, zawarte informacje, które są ogólnie już znane.

Dziwnie się czyta książkę, której autora zna się osobiście, ale starając się być obiektywnym w mojej subiektywnej opinii...
Książka obowiązkowa dla ludzi zaczynających swoją przygodę z Zarządzaniem Projektami, choć nie tylko... sam chętnie ją przeczytałem mając za sobą już 5 lat doświadczenia. Przystępnie i ciekawie napisana, szybko się czyta, szczerze polecam.

• 2018
  • 2018