Kup teraz - 1 oferta w cenie od 30.40 zł do 30.40 zł

Rozkaz zagłady

James Dashner Wydawnictwo: Papierowy Księżyc Cykl: Więzień Labiryntu (tom 0.5) fantastyka, fantasy, science fiction
The Kill Order
Data 1. wydania:
2012-08-14
Papierowy Księżyc
The Kill Order
Więzień Labiryntu (tom 0.5)
fantastyka, fantasy, science fiction
Agnieszka Hałas

Cykl "Więźnia Labiryntu" jest mi dobrze znany. Głównie ze względu na filmy.
Sama książka ok, poprawna. Szybko się czytało, widać, że raczej skierowana jest do młodszego czytelnika.
Takie mocne 6 na 10 :)

Takie 6,5-7 bo mam wątpliwości. Ale wydaje mi się, że jest to dobre wprowadzenie do świata więźnia labiryntu

Czytam ją drugi raz, ale pewnie już więcej po nią nie sięgnę. Dlaczego? Nie porwała mnie.

Szczerze mam dość mieszane uczucia, w porównaniu do poprzednich tomów trochę się zawiodłam. Rozkaz zagłady nie porwał mnie jakoś szaleńczo chociaż dla fana trylogii Więzień labiryntu książka jest naprawdę ciekawa i interesująca.

❤ Muszę przyznać, że od samego początku podchodziłam bardzo sceptycznie do tej książki. Jak już wyznajemy grzechy, to chciałam nawet pominąć ten prequel i przeskoczyć do innych serii 😣 To był wielki błąd! Nie żałuję, że jednak wzięłam się w garść i zaczęłam czytać 😂
❤ W tej powieści dowiadujemy się jak tak naprawdę to wszystko się zaczęło. Cała akcja dzieje się 13 lat...

Jest dobra, raczej przeciętna. Nic dodać nic ująć, jednak tą książkę najprzyjemniej mi się czytało.

Tematyka książki to totalnie moje klimaty, i myślę, że pewnie większości z nas z racji tego, co aktualnie dzieje się na świecie. Powieść przyjemna i szybka, jednak brakowało mi tego, że nie nawiązaliśmy żadnej głębszej więzi z głównymi bohaterami, szczególnie z Markiem, który był głównym narratorem wszystkich wydarzeń, a tak właściwie nic o nim nie wiemy. Książka podobała...

Wciąga, porywa, nie daje od siebie odejść.

Według mnie najgorsza część serii, akcja nudna męczyłem się, czytając. Zakończenie dość przewidywalne.

Przeczytałem ją na raz. W mojej opinii; idealna

2 784
    2 170