Ludzie Pasje Wartości - rozmowy o dokonywaniu wyborów

Beata Narewska Wydawnictwo: Mobe Polska publicystyka literacka, eseje
Mobe Polska
wybory pasja rozmowy
publicystyka literacka, eseje
wybory pasja rozmowy

Cieniutka pozycja, zawierająca wiele mądrych myśli i drogowskazów życiowych. Każda z opowiadających o sobie osób uważa, że, aby być szczęśliwym trzeba w życiu robić to, co się lubi i dążyć do celu pokonując przeszkody. Warto przeczytać i zaczerpnąć inspiracji;)

Nie są to sensu stricto rozmowy, raczej opowiastki o zdarzeniach rzutujących na całe życie, wyróżniających się w swojej dziedzinie Polaków. Różne osobowości, temperamenty, pokolenia, a co za tym idzie odmienny język wypowiedzi. A wszystko to poprzedzone krótką notką biograficzną. Z założenia książka kierowana do młodych. Tak sobie jednak myślę, że będąc nastolatką...

Bardzo przyjemny zbiór wypowiedzi na temat podejmowania swojej drogi życiowej. Myślę, że wart przeczytania dla osób przed wyborem szkoły średniej czy wyższej.

„Ludzie Pasje Wartości – rozmowy o dokonywaniu wyborów” to edukacyjno-wychowawczy projekt wydawniczy przedstawiający 21 niezwykle ciekawych historii ludzi nauki, kultury, sportu, biznesu i powołania. Bohaterowie opowiadają o życiowych wyborach, których częstokroć dokonywali już w wieku 16-19 lat, o wartościach, jakimi się kierowali, oraz o tym, jaki wpływ na ich decyzje...

• 2015
  • Nuka