Wokół średniowiecznej filozofii języka

filozofia, etyka
2002-01-01
838796316X
Filozofia Filozofia Średniowieczna filozofia języka logika Św. Tomasz z Akwinu paradoks kłamcy

Okładka książki Schulz. Między mitem a filozofią Przemysław Bursztyka, Marcin Całbecki, Agnieszka Dauksza, Paweł Dybel, Aleksander Furtak, Maria Gołębiewska, Adam Górniak, Jerzy Jarzębski, Arkadiusz Kalin, Marzena Karwowska, Adam Lipszyc, Iwona Lorenc, Joanna Michalik, Orna Mondshein, Wojciech Owczarski, Zofia Rosińska, Dariusz Konrad Sikorski, Anna Szyjkowska-Piotrowska, Przemysław Tacik, Piotr Jakub Wąsowski, Ireneusz Łysik
6,8
Schulz. Między... Przemysław Bursztyk...