Wokół średniowiecznej filozofii języka

Okładka książki Wokół średniowiecznej filozofii języka
Adam Górniak Wydawnictwo: Wydział Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego filozofia, etyka
filozofia, etyka
Wydział Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego
2002-01-01
2002-01-01
838796316X
Filozofia Filozofia Średniowieczna filozofia języka logika Św. Tomasz z Akwinu paradoks kłamcy

Okładka książki Schulz. Między mitem a filozofią Przemysław Bursztyka, Marcin Całbecki, Agnieszka Dauksza, Paweł Dybel, Aleksander Furtak, Maria Gołębiewska, Adam Górniak, Jerzy Jarzębski, Arkadiusz Kalin, Marzena Karwowska, Adam Lipszyc, Iwona Lorenc, Joanna Michalik, Orna Mondshein, Wojciech Owczarski, Zofia Rosińska, Dariusz Konrad Sikorski, Anna Szyjkowska-Piotrowska, Przemysław Tacik, Piotr Jakub Wąsowski, Ireneusz Łysik
Ocena 7,0
Schulz. Między... Przemysław Bursztyk...