Żegnam, panie Eks!

Okładka książki Żegnam, panie Eks!
Okładka książki Żegnam, panie Eks!
Wydawnictwo: W.A.B. poradniki
poradniki
Godbye Mr. Ex
W.A.B.
2013-06-01
2013-06-01
Marzena Reyher

Była okej, kilka rzeczy mi uświadomiła i pomogła trochę.

Była okej, kilka rzeczy mi uświadomiła i pomogła trochę.

BADZIEWIE! Ten "poradnik" to jedna wielka strata czasu. Zainteresowałam się nim z ciekawości cóż to kobieta może poradzić drugiej kobiecie, która prawdopodobnie cierpi po rozstaniu z kolejną "miłością swojego życia". Może będą tu jakies fajne triki na przetrwanie ciężkich pierwszych tygodni będąc samą? Nic z tych rzeczy. Jeśli istnieją kobiety, które faktycznie szukają ratunku po rozstaniu w wszelakiego czasu poradnikach to mam nadzieję, że nigdy nie przyjdzie im do głowy aby sięgnąć po tą książkę. Znajdą tu same bzdury i jeden wielki bełkot o niczym.
Nie polecam do kwadratu.

kilka ciekawych rad i rozwiązań może nie obowiązkowa lektura po rozstaniu ale warta przeczytania

Książka pisana prostym językiem, zawiera kilka pomocnych ćwiczeń, które pomagają poradzić sobie po rozstaniu, jednak liczyłam na coś więcej.

Tylko dwa zdania - być może głupie i infantylne - na temat tej książki, ale takie były moje uczucia po jej przeczytaniu:

Miała pomóc. Zaszkodziła.

Miała pomóc. Zaszkodziła.

Stracony czas na lekturę, nic odkrywczego autorka nie przedstawiała. Chwilami miałam wrażenie, ze ta książka to próba szukania rozgrzeszenia dla własnych skoków w bok, nielojalności wobec partnera. I to wkurzające przekonywanie do wybaczenia….

Jakiejś mega zmiany nie wniosła ta książka do mojego życia.Kilka ciekawych rad, poza tym przeciętna.

• 52 książki (2017)
  • 2015
  • 2016
  • E-booki
  • Poradniki psychologiczne
  • 📚2015

Dodaj cytat z książki Żegnam, panie Eks!