Mit kalorii. Jak jeść więcej, ćwiczyć mniej, tracić na wadze i żyć lżej

Jonathan Bailor Wydawnictwo: Vivante poradniki
The Calorie Myth: How to Eat More and Exercise Less, Lose Weight, and Live Better
Anna Rogulska
Vivante
Anna Rogulska dieta odżywianie jedzenie kalorie
poradniki
Anna Rogulska
Anna Rogulska dieta odżywianie jedzenie kalorie

Cieszę się, że trafiłam na tą książkę.
Zaczęłam odżywiać się, słuchając jej rad i schudłam już 2 kg po około 4 tygodniach. Może nie najszybciej to idzie, ale dla zdrowia i siebie samej warto.

Jeśli nie masz czasu na ćwiczenia, wystarczy, że się spędzi 20 minut tygodniowo na konkretnych ćwiczeniach.
Nie jest to dużo a działa, sama widzę efekty.

Znikły wzdęcia, mój brzuch...

Jesli chcesz dowiedzieć się dlaczego organizm najpierw spala mięśnie a potem tłuszcz, to znajdziesz odpowiedź w tej książce. Znajdziesz też masę innych odpowiedzi na pytania, których pewnie sobie nie zadajesz, bo wystarczy Ci, gdy przeczytasz, że warzywa są ok, a słodycze nie do końca. Jeśli natomiast interesują Cię kwestie dlaczego jest tak a nie inaczej z naszym...

Jak wiele książek o dietach i odchudzaniu, warto znać różne poglądy na te sprawy.

• Zdrowie
  • 2018