Jak zamieszać w swoim życiu, czyli koktajle dla zdrowia i urody

Katarzyna Błażejewska

Zwierciadło
poradniki
koktajle zdrowie uroda witaminy poradnik

Kup książkę

Fantastyczna pozycja! (wszystkie 3 tomy są równie dobre)
Pięknie przejrzyście wydana. Śliczne fotografie.
Same przepisy są bardzo proste, składniki dostępne w Polsce bez problemu - fakt, ze nie zawsze w pierwszym lepszym hipermarkecie tylko w sklepach ze zdrową żywnością ale są. Poza tym kiedy zwiększamy swoją świadomość żywieniową to i miejsce zakupów również wybieramy...

Od jakiegoś czasu zostałam szczęśliwą posiadaczką blendera, a co za tym idzie otworzyła się przede mną cała gama możliwości kulinarnych jakie daje przygotowywanie koktajli. W obydwu książkach można znaleźć dużo ciekawych pomysłów na miksy owocowe, warzywne, mleczne, mieszane. Na słodko i na wytrawnie. Myślę że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Przepisy podzielone są tematy...

To czego szukałam: ciekawe, stosunkowo proste przepisy dla każdego. Polecam tym, którym klasyczny sok z jabłka i marchwi się znudził, a zamiast tego pragną trochę poeksperymentować np. z ogórkiem i selerem naciowym! Dodatkowy plus za przyjemne dla oka wydanie.

Każda osoba jest inna, lecz zazwyczaj chciałoby się coś w swoim wyglądzie, czy sposobie odżywiania zmienić. Już niebawem przyjdzie czas na postanowienia noworoczne, a książka ta może pomóc w realizacji niektórych z nich. Głównie tych związanych z poprawieniem swojego wyglądu oraz samopoczucia. Jest to możliwe poprzez wprowadzenie do jadłospisu zdrowych i smacznych koktajli.
...