ABC gotowania

Egmont Polska
2015-10-21
2015-10-21
gotowanie kuchnia przepisy kulinarne

Okładka książki Zioła na talerzu Zofia Cudny, Marta Dymek, Lara Gessler, Tomasz Jakubiak, Samar Khanafer, Marieta Marecka, Marianna Medyńska, Eliza Mórawska-Kmita, Andrzej Polan, Paweł Sacha, Maia Sobczak, Jerzy Sobieniak, Tomasz Woźniak, Daria Ładocha, Grzegorz Łapanowski
Ocena 6,9
Zioła na talerzu Zofia Cudny, Marta ...

Pyszne przepisy, a co najważniejsze doskonałe dla osoby raczkującej w kuchni hihi ;)

Jako początkująca Pani Domu jestem tą książką absolutnie zachwycona. Porady, które mnie rozbawiły to te jak ugotować ziemniaki, czy jak sprawdzić które jajka są odpowiednie - niby oczywiste podstawy, które po przeczytaniu okazały się niezwykle pomocne. Przepisy podzielone są na rozdziały śniadaniowe, przekąski, zupy, obiady oraz desery. Dodatkowe przepisy typu sosy, pesto...

Na półkach: , , , ,

Polecam zarówno początkującym panią domu jak i z zaawansowanym stażem w kuchni. Czytelne przepisy, listy zakupów i fotografie. Fajna książka na półkę w kuchni.

Bardzo fajnie wydana książka. Fajnie po przerobieniu książek Jamiego Olivera czy Sophie Dahl, korzystać z polskiej książki kucharskiej. Autorka przedstawiła klasyczne polskie dania jak krokiety, zrazy itd. Oglądając książkę zdałam sobie sprawę, że już dawno nie gotowałam naszych polskich dań. Wg mnie to świetny prezent dla osób, które dopiero zaczynają gotować.

Bardzo lubię program p. Mareckiej, więc jak tylko zobaczyłam, że książka ma być wydana to zamówiłam w przedsprzedaży.

Mam mieszane uczucia wobec tej książki. Ma wiele cennych porad odnośnie gotowania, jasne i czytelne instrukcje. Książka w sam raz dla kogoś, kto zaczyna swoją przygodę w kuchni. Ewentualnie dla kogoś, co ktoś już tam umie ale nie do końca.

Z drugiej...

Fajna książka dla początkujących kucharzy, ładne zdjęcia krok po kroku, dużo wskazówek. Przepisy bywają zbyt proste, ale to w końcu ABC gotowania:)

Ta książka jest SUPER !!!

Uwielbiam program Mariety, więc jak tylko zobaczyłam książkę od razu zamówiłam. Świetna książka ze zdjęciami krok po kroku, co jeszcze bardziej przekonało mnie do zakupu. Dla zaczynających gotowanie i dla tych już bardziej wprawionych. Przepisy są proste, bez udziwnień ale smaczne i efektowne. Polecam!

Dodaj cytat z książki ABC gotowania