Koszmarna cisza

2015-06-10
2015-06-10
Barbara Niedźwiecka
Barbara Niedźwiecka

Dobra książka. Przeczytana bardzo szybko. Ale nie żałuję.

Doskonała książka! Bardzo bardzo polecam :)

1979

Ledwo doczytałem do końca. Za dużo postaci, za bardzo zawiła intryga. Przekombinowana jak dla mnie. Daję mocne 5.

"Koszmarna cisza" to ponura, przygnębiająca historia o ludzkim nieszczęściu - praktycznie wszyscy jej bohaterowie przeżyli kiedyś jakąś traumę, a samobójstwa pojawiają się co kilkanaście rozdziałów.
Problemem, wokół którego autor osnuł fabułę, jest niewyjaśnione zaginięcie młodszego brata głównego bohatera, którą to zagadkę rozwiązujemy razem z nim przez całą powieść. Tłem...

Gdy ktoś jest po lekturze obu książek Wulfa Dorna trudno mu będzie powstrzymać się od porównywania powieści. Tak ze względu na tematykę, umiejscowienie samej akcji, jak i sposób przedstawiania zdarzeń oraz powołanych do życia bohaterów. Ponownie trafiamy do szpitala psychiatrycznego, narrator znowu stara się przekonać o drugiej stronie takich instytucji, jednak tym razem...

WIELKOBUKOWE BEZSENNE BINGO wyzwanie 2019: PSYCHOPACI I SERYJNI MORDERCY

Na początku wydawało mi się, że ta książka to będzie coś nietypowego, coś innego niż wszystko. Pojęcia nie mam skąd to wrażenie.

A to był, w sumie, przeciętny thriller. Tylko tyle a może aż tyle? Powiem tak - za parę miesięcy zupełnie nie będę pamiętać tej historii.

Bo co tu pamiętać? Szablony i...

Książka wpadła w moje ręce przypadkowo i mile mnie zaskoczyła. To dobry kryminał, który czyta się lekko i szybko, ale nie zapada jakoś szczególnie w pamięci.

BARDZO DOBRA! Thriller trzymający w napięciu do samego końca. Dużo bohaterów sprawiło, że w pewnym momencie chciałam pospisywać na kartce kto jest kim bo zdarzało mi sie pogubić. Od połowy nie potrafiłam odłożyć książki, a finał okazał się dla mnie bardzo zaskakujący i emocjonujący. Książka godna polecenia!

Niesamowita książka. Wciąga od samego początku i trzyma w napięciu do ostatnich stron. Zagadkowe zniknięcie chłopca sprzed lat i nie mniej zastanawiające samobójstwa młodych kobiet. Mnożą się pytania i ofiary. Kto za tym wszystkim stoi i jaki jest związek pomiędzy tymi sprawami? Gorąco polecam!!!

Jeszcze do niedawna nie miałem pojęcia ze ktoś taki jak Wulf Dorn w ogóle istnieje.Trafiłem na niego dość przypadkowo na Facebooku (he he dziwne ale prawdziwe 😀).Szkoda ze tak późno ale nic to ,ważne ze jakiś dobry człowiek uznał że warto sie tą informacją ze społeczeństwem podzielić.
"Koszmarna cisza" to bardzo dobry kryminał,ciekawie skonstruowany i niesamowicie...

• E-book
  • 2018