Złota księga bajek. Opowieści o księżniczkach

praca zbiorowa Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Złota Księga Bajek literatura dziecięca
Egmont Polska
literatura dziecięca
Złota Księga Bajek

Mimo że mam 18 lat poznałam opowieści na nowo,a duch Disneya który zawsze mi towarzyszył pojawił się i tym razem! ♥

Bardzo fajna i kolorowa książka. Opowieści są o znanych wszystkim księżniczkach ale w całkiem nowych przygodach. Jest to ostatnimi czasy pierwszy wybór córki, kiedy ma ochotę poczytać sobie beze mnie - co zdarza jej się wyjątkowo rzadko 😁

Piękna i urocza, przedstawia nowe przygody znanych nam bohaterów z najpiękniejszych produkcji mojego dzieciństwa.
Cieszę się, że w dzisiejszych czasach nadal czasem udaje mi się odnaleźć "ducha Disneya" :')

bardzo ładnie wydana książka, podręczna nadaje się do podróży, idealna dla maluchów

Córka zachwycona, jak wszystkimi książkami z tej serii. Pięknie wydane bajki.

• 2015
  • Czytam dzieciom