Drakulcio ma kłopoty

Magdalena PinkwartSergiusz Pinkwart Wydawnictwo: Akapit Press Seria: Drakulcio ma kłopoty literatura młodzieżowa
Akapit Press
literatura młodzieżowa
Drakulcio ma kłopoty

Sam pomysł niezbyt oryginalny (spore podobieństwo do serii Penny z Piekła Rodem), ale wykonanie bardzo dobre. Książka zabawna (inteligentnie), lekka, nieźle osadzona w polskich realiach, fajnie ilustrowana.

Moja recenzja: www.speedy.cal24.pl/recenzje/27-a-przeciez-to-zupelnie-ale-to-zupelnie-nie-byla-jego-wina

• Dla dzieci i młodzieży
  • W bibliotece
  • Dla Ani
  • 2015
  • Chcę przeczytać Cz.
  • 2016
  • Do samodzielnego czytania

Dodaj cytat z książki Drakulcio ma kłopoty