Jaki to miesiąc?

Okładka książki Jaki to miesiąc? Marcin Strzembosz
Okładka książki Jaki to miesiąc?
Marcin Strzembosz Wydawnictwo: Muchomor interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
2002-01-01
2002-01-01
24 min.

Okładka książki Sylwestrowe race Paweł Muller, Marcin Strzembosz
Sylwestrowe race Paweł Muller, Marci...
Okładka książki Konkurs skoków Paweł Muller, Marcin Strzembosz
Konkurs skoków Paweł Muller, Marci...
Okładka książki Zimowe przestrogi Paweł Muller, Marcin Strzembosz
Zimowe przestrogi Paweł Muller, Marci...

Bardzo udany zakup z 2. ręki. Ilustracje są zabawne, pełne detali, za każdym oglądaniem widać inne szczegóły. Doskonała do rozmowy z młodszym przedszkolakiem o aktywnościach w różnych porach roku i doskonała do ćwiczenia spostrzegawczości. Na wiele godzin dobrej zabawy. Polecam.

Marcin Strzembosz, namalował przepiękną książkę, której grafiki zachęcają do odkrywania wielu szczegółów poszczególnych miesięcy. Według mnie, nie można szybko znudzić się tą książką, ponieważ sama, za każdym razem gdy ją przeglądam dostrzegam kolejne szczegóły, które umknęły mi wcześniej.

Dzięki książkom obrazkowym już od najmłodszych lat możemy zaznajamiać dzieci z czytaniem i zachęcać je do tworzenia własnych historii, co ma korzystny wpływ na ich wyobraźnię i kreatywność. Ponadto, jest to super pozycja, która w namacalny sposób przyczynia się do budowania więzi dziecka nie tylko z książkami, ale także z rodzicami. Po więcej zapraszam na bloga KarolinaLubas.pl

Fantastyczna książka obrazkowa, piękne ilustracje, idealny kąsek dla ciekawych świata maluchów.

Zapraszam na szczegółową recenzję na mój blog:

Zapraszam na szczegółową recenzję na mój blog:

• Biblioteka publiczna
  • Poszukiwane
  • Polska
  • Dla Synka
  • 2017

Dodaj cytat z książki Jaki to miesiąc?