The Summer Remains

Seth King Wydawnictwo: Amazon Digital Services Cykl: The Summer Remains (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Amazon Digital Services
The Summer Remains (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Niestety tylko dobra, spodziewałam się jednak czego innego. Dobrze się zaczęło, ale po drodze straciło gdzieś czar. Szkoda, bo lubię dramaty, ale ten mnie nie przekonuje :/

"Sometimes you just gotta jump, and then make your parachute on the way down."

Nie zliczę ilości pozytywnych komentarzy odnośnie tej książki, a także nie opiszę jak duże nadzieje wiązałam z nią i naprawdę chciałabym ją polubić, ale to niestety nie mój styl.
Czuję się dość swobodnie w czytaniu książek po angielsku, ale tą okropnie męczyłam, dialekt wyprowadzał mnie z...

• 2016
  • Po angielsku