Beautiful Stranger

Okładka książki Beautiful Stranger Christina Lauren
Okładka książki Beautiful Stranger
Christina Lauren Wydawnictwo: Gallery Books Cykl: Beautiful Bastard (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Beautiful Bastard (tom 2)
Gallery Books
2013-04-16
2013-04-16

Bardzo przyjemna ksiazka. Od poczatku Max skradł moje serce. Kibicowałam mu by Sara w końcu przejrzała na oczy i pozwoliła rozwinąć się uczuciu. Było mi go szkoda gdy uwierzyła w to co piszą gazety zamiast najpierw z nim porozmawiać. Był zawsze szczery z nią a tu pach odrazu uwierzyła w bzdety.
Jej postawa mnie irytowała od samego początku.. mierzyła każdego faceta miarą byłego. A Max od początku pokazywał że jest inny, za każdym razem dawal świadectwo tego że jest facetem szczerym, oddanym i wartym zaufania. W pewnym momencie chciałam by ją kopnął w tyłek bo po prostu szła do niego gdy jej było wygodnie, wykorzystywała go. A on już czuł do niej coś więcej więc się zgadzał byle tylko być obok niej.
Ocena głównie za jego postać.

"Piekny nieznajomy" to erotyk z przecietna fabula.
Przyznaje, sceny erotyczne rozpalaja zmysly do czerwonosci, wzburzaja krew. Autorka wykazala sie w tej kwesti ponadprzecietna kreatywnoscia, tylko pozazdroscic wyobrazni.
Aczkolwiek, dobry erotyk to nie tylko gorace sceny erotyczne. Potrzebna jest ciekawa historia, ktorej zabraklo mi w tej ksiazce.

"Piekny nieznajomy" to erotyk z przecietna fabula.

Książka warta grzechu. Zwłaszcza wersja audio w wykonaniu Magdy Karel

Książka warta grzechu. Zwłaszcza wersja audio w wykonaniu Magdy Karel

Po nieudanym długoletnim związku ze złamanym sercem bohaterka postanawia zmienić swoje życie. Żyć pełną piersią, brać co życie daje i nie oglądać się za siebie...
Ale te zmiany trzeba od czegoś zacząć. Impreza w klubie z przyjaciółką to doskonały pomysł. Ta impreza zmieni wszystko w jej życiu.
Ona szuka zapomnienia, zabawy i nie chce zobowiązań bo to już przerabiała.
On lubi kobiety, ale nie spotkał takiej którą chciałby zatrzymać na dłużej.
"Piękny nieznajomy" to historia o pożądaniu, niegrzecznych zabawach, odkrywaniu siebie, ale i o poszukiwaniu czegoś więcej...
Zabawa, sex bez zobowiązań staje się podróżą, w której oprócz namiętności ważne staje się zaufanie, miłość i wierność.
Miłego czytania 😘

Ona szuka zapomnienia, zabawy i nie chce zobowiązań bo to już przerabiała.
On...

Książka erotyczna, rewelacyjna i bezwstydna.
Kto takie lubi czytadła to polecam całą serię.

Książka erotyczna, rewelacyjna i bezwstydna.
Kto takie lubi czytadła to polecam całą serię.

Po raz kolejny. Jest łatwo, lekko I przyjemnie. Autorka po nie zawodzi jeśli chodzi o niewymagajaca pozycje, idealna do oderwania się od rzeczywistości.

Bardzo fajnie ukazana chęć poznania czegoś nowego (swojej seksualności) i pozostawienia przeszłości za sobą.
Polecam

Polecam

Uwielbiam, to mój jeden z topowych romansow biurowych.

Uwielbiam, to mój jeden z topowych romansow biurowych.

Przyjemna, choć nie aż tak dobra i porywająca jak pierwsza część. Luźno do przeczytania.

Druga część jest trochę słabsza niż pierwsza. Autorki próbują dodać trochę więcej pikanterii przez upodobanie Maxa i Sary do seksu w miejscach publicznych, ale wychodzi to średnio. Fabuła jak zwykle przewidywalna. Można przeczytać ale nie trzeba.

• 2015
  • Romans