Beautiful Stranger

Christina Lauren Wydawnictwo: Gallery Books Cykl: Beautiful Bastard (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Gallery Books
Beautiful Bastard (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
angielski

W tej części jest ten sam schemat...rany ile może być przystojnych ,dobrze zbudowanych mężczyzn , do tego napalonych i do cholery dlaczego ja ich nie spotykam? :))

Lekka i przyjemna, momentami zabawna.
Świetna rozrywka.

P I Ę K N Y N I E Z N A J O M Y to kontynuacja bestsellera Christiny Lauren. Zabawna, lekka opowieść, która sprawia, że dzień może być lżejszy i przyjemniejszy. Co prawda to drugi tom serii, ale dla mnie to już trzecia część i muszę przyznać, że każda z nich poprawiała mi humor. To jest lektura na rozluźnienie. Sytuacje, dialogi i całokształt sprawiają, że nie sposób się...

Kiedy robisz wszystko by się zmienić i trafisz na życiową szansę miłości i próbujesz przed nią się bronić i wmawiasz sobie że to tylko fizyczny pociąg. on robi wszystko żeby przebić się przez ten mur a ona cegła po cegle go rozbiera.. dopiero gdy go nie ma orientuje się że jednak zdolna jest do miłości i własnie to jest miłość. uparty facet uparta dziewczyna, mieszanka...

Druga część serii. Gorsza? Nie... Sceny erotyczne znowu zaskakują, para bohaterów jest ciekawa, akcja nie nudzi a nawiązanie do Chloe i Benetta z I części cyklu sprawia, że jeszcze bardziej lubię obie.. Pani Lauren spisała się po raz kolejny. Także zbieram się do kolejnej cześći i oczywiście Polecam!

Po przeczytanie pierwszej części od razu zabrał się za druga. Bardzo wciągająca. Niby temat wydaje się oklepany, zdrada, romans ale dobrze się czytało. Bardzo fajnie, że autorka wplotła do histori Chloe.

Podobnie jak w poprzedniej części w tej również w zakończeniu mi czegoś zabrakło. Zbyt skąpe zakończenia jak na tak fajne historie. Książka ogólnie przyjemna.

Pierwsza połowa bardzo mnie rozczarowała. Nie jestem wielką fanką erotyków, ale wierzę, że da się napisać dobrą książkę w każdym gatunku. Ta, w porównaniu do pierwszego tomu, wypada o wiele gorzej, ale druga połowa przywróciła mi odrobinę wiary w talent autorek.

Dobre ! Jednak poprzednia cześć spodobała mi się jakoś bardziej . Ciężko określić czemu ale ...
Sara i Max są uroczy. Akurat ze sytuacja tak się rozwinie i będzie taki problem to można się było domyśleć . Ale i tak podobała mi się . Sceny seksu mnie brutalne ze tak powiem .
Zakończenie jak zwykle mi czegoś brakuje ale cieszę się i tak z niego 😁

Do połowy bardzo fajna, później się popsuło- naiwnie i mdło. Szkoda.

3 395
    1 190