Edgar i jego świat. Przygody małej myszki

Malvina Miklós Wydawnictwo: Jedność bajki
Edgar's life. The adventures of a little mouse
Karolina Tudruj-Wrożyna
Jedność
Edgar's life. The adventures of a little mouse
bajki
Karolina Tudruj-Wrożyna

Nazwisko autora oraz tłumacza książki są skrzętnie ukryte, napisane małym drukiem z tyłu okładki. Nie dziwię się. Naprawdę nie mają się czym chwalić. Nie wiem kogo należy winić za tak słaby tekst książki, ale szczerze muszę przyznać, iż już dawno nie spotkałam się z taką nędzą. Leksyka opowieści jest tak uboga, iż normą stają się powtórzenia. Bohaterowie ciągle są...

Bohaterem książeczki dla dzieci może być każdy. Autorzy takich książeczek dla dzieci wymyślają opowiadania dla maluchów z kotkami, pieskami, konikami, biedronkami, króliczkami, motylkami, ślimakami i wieloma innymi sympatycznymi stworzeniami. Każde z tych opowiadań jest naprawdę fajnych. Bardzo lubię czytać takie książeczki moim dziewczynom. Mamy ich w domu całe mnóstwo i...

Sympatyczna książka o przygodach małej myszki imieniem Edgar, która odnajduje tajemniczy klucz i postanawia się dowiedzieć co on otwiera! W tej książce urzekły mnie fenomenalne ilustracje! Są tak przepiękne, że nie można od nich oderwać oczu :)

Na półkach: , , , , ,

W natłoku wydawanych co roku publikacji przeznaczonych dla dzieci, które dopiero co zaczynają swoją przygodę z książką warto poszukać czegoś, co przykuje uwagę młodego czytelnika na dłużej, rodząc w nim miłość do literatury. Sięgając po bardzo kolorową i pięknie ilustrowaną opowieść o małej myszce miałam nadzieję na właśnie taką lekturę.

Edgar jest małą myszką, mieszkającą...

• Dla dzieci
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa
  • Szkoda czasu
  • Jedność
  • Zopiniowane
  • 2015
  • Do biblioteki

Dodaj cytat z książki Edgar i jego świat. Przygody małej myszki