Odwagi! Dasz radę

poradniki
Burda Publishing Polska
2015-04-29
2015-04-29

Okładka książki Sztuka inteligentnego kłamstwa. Ci, którzy kłamią, zachodzą w życiu najdalej Ute Ehrhardt, Wilhelm Johnen
Sztuka intelig... Ute Ehrhardt, Wilhe...
Okładka książki Sztuka inteligentnego kłamstwa Ute Ehrhardt, Wilhelm Johnen
Sztuka intelig... Ute Ehrhardt, Wilhe...

Książka bardzo dobrze napisana. Przede wszystkim skłania do głębokich refleksji i wzbudza poczucie własnej wartości. Jest to idealna pozycja dla każdej kobiety, bez względu na wykonywany zawód, bądź jej pozycję w społeczeństwie.
Książka jest prosto napisana. Łatwo i przyjemnie czyta się każdą stronę. Test jest przejrzysty i prosty do zrozumienia przez każdego. Polecam :)

Super książka, otwierająca oczy i potwierdzająca, że w życiu trzeba mieć własne zdanie i za nim podążać bo za tłumem dojdziemy tam gdzie wszyscy. Książka dająca cenne uwagi i budująca poczucie większej wartości w kobietach. Potwierdza, tezę, że aby działać trzeba wyjść ze strefy komfortu, podejmować ryzyko i zaufać naszej intuicji.

• Przeczytane w 2014
  • Z polecenia