Odwagi! Dasz radę

Ute Ehrhardt Wydawnictwo: Burda Publishing Polska poradniki
Burda Publishing Polska
poradniki
2015-04-29

Książka bardzo dobrze napisana. Przede wszystkim skłania do głębokich refleksji i wzbudza poczucie własnej wartości. Jest to idealna pozycja dla każdej kobiety, bez względu na wykonywany zawód, bądź jej pozycję w społeczeństwie.
Książka jest prosto napisana. Łatwo i przyjemnie czyta się każdą stronę. Test jest przejrzysty i prosty do zrozumienia przez każdego. Polecam :)

Super książka, otwierająca oczy i potwierdzająca, że w życiu trzeba mieć własne zdanie i za nim podążać bo za tłumem dojdziemy tam gdzie wszyscy. Książka dająca cenne uwagi i budująca poczucie większej wartości w kobietach. Potwierdza, tezę, że aby działać trzeba wyjść ze strefy komfortu, podejmować ryzyko i zaufać naszej intuicji.

• Przeczytane w 2014
  • Z polecenia