Sztuka inteligentnego kłamstwa

G+J
psychologia perswazja kłamstwo
poradniki
psychologia perswazja kłamstwo

Książka o kłamstwie w naszym życiu. Trochę chaotyczna, ale zapewne interesująca dla osób zaintrygowanych tematem.

Autorzy sugerują, że kłamstwo leży w naturze każdego człowieka i tak naprawdę nikt nie jest w stanie wyprzeć się tego, że choć raz na dwa dni nie okłamał ludzi z najbliższego otoczenia. Niepodważalnym faktem sugerowanym przez twórców poradnika, jest stwierdzenie, że kobiety bieglej posługują się wymówkami, niż mężczyźni, którzy potrzebują więcej czasu na stworzenie...

• Poradniki
  • Psychologia
  • Storia 14,07,2016
  • MOJE KSIĄŻKI
  • Przeczytane w 2019
  • Psychologia, Życie, Praca, Relacje, Komunikacja, Biznes, Mózg, Seks, Związki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Sztuka inteligentnego kłamstwa