Piękna śmierć

literatura kanadyjska
literatura piękna
8373196196
literatura kanadyjska

Bardzo dobra pozycja - szczególnie w okresie świątecznym (wtedy też toczy się akcja), gdzie jakby naturalnie mamy większą skłonność do refleksji. Po lekturze, warto przyjrzeć się własnej rodzinie, a w szczególności (jeśli się ma taką możliwość) własnym rodzicom i temu czy naprawdę są szczęśliwi, czy aby to my, nie chcemy uszczęśliwić ich na siłę...

Dlaczego, dlaczego i jeszcze raz – dlaczego? Czemuż ta cudna książka nie cieszy się zainteresowaniem? Żadnym! A powinna, bo daje do myślenia, och, daje!

Przede wszystkim apeluję o nowe wydanie książki! O nową okładkę, przyciągające uwagę hasło promocyjne, opinię kogoś ważnego i mądrego! Pragnę, by ktoś zwrócił uwagę na tę pozycję literacką, by ktoś dał jej drugie życie,...

Mocna i dobrze napisana historia, będąca opowieścią o charakterze baśni zawierającej druzgocące elementy codzienności.

• Płakałam czytając
  • Na mojej półce