Program światowej polityki żydowskiej (konspiracja i dekonspiracja)

Okładka książki Program światowej polityki żydowskiej (konspiracja i dekonspiracja) Stanisław Trzeciak
Stanisław Trzeciak Wydawnictwo: 3DOM religia
religia
3DOM
1936-01-01
1936-01-01

Moja pierwsza książka na temat niebywałego wpływu Żydów w kierunku objęcia sterów rządzenia polityka światowa, która przeczytałem jeszcze w liceum.
„Program światowej polityki żydowskiej. Konspiracja i dekonspiracja” autorstwa księdza dra Stanisława Trzeciaka ukazuje przemyślenia duchownego, który bez jakichkolwiek uprzedzeń czy to religijnych, czy też narodowościowych, poddaje analizie kolejne punkty „Protokołów mędrców Syjonu”, zestawiając je z rzeczywistymi poczynaniami Żydów. Oczywiście nie jest potwierdzone czy badana przez księdza publikacja jest autentyczna, czy została ona celowo stworzona przez kogoś, w celu zniesławienia społeczności żydowskiej. Mimo to poczynania Żydów zdają się w niezwykły sposób pokrywać z tym, co w owych „Protokołach…” zostało spisane. Analiza ukazuje Żydów jako społeczeństwo uznające się za „nadnaród”, który za zadanie przyjął sobie przejęcie władzy nad światem.
Autor poruszył ciekawy wątek genezy powstania sekty Świadków Jehowy.
Czytałem i posiadam reprint wydany przez wydawnictwo „Ojczyzna” z 1997 r.

Książka z 1935r i patrząc na otaczającą nas rzeczywistość, można odnieść wrażenie że do całkowitego spełnienia przeczytanych stron już jest bardzo blisko. Polecam każdemu aby za wczasu przygotował siebie i własną rodzinę na nadchodzące wydarzenia.

Fenomenalna pozycja, obowiązkowa lektura dla Polaków. Ta książka pozostaje aktualna zwłaszcza w czasach obecnego (zaplanowanego) zamętu, zdrady i zaprzaństwa szeroko rozumianego establishmentu (tego świeckiego i niestety w dużej mierze stanu duchownego katolickiego) w Polsce, Europie i Świecie. Praca księdza dr S. Trzeciaka to ,,czysta" geopolityka. Trzeba znać!

Przyznam, że się zawiodłem. Całość książki opiera się na przesłance, że protokoły mędrców syjonu zostały napisane przez Żydów. Nie jest to prawda, więc cała książka nie jest poprawna.

Autor analizuję ,,Protokoły Mędrców Syjonu" i udowadnia, że plan przejęcia władzy nad światem, który jest w nich zawarty, jest dziś realizowany. Kilka faktów, które zapamiętałem:
1. Żydzi, jak zapowiedzieli, przejmują kontrolę nad finansami światowymi i prasą.
2. Finansowali wojny, zbroili jedną stronę przeciw drugiej, aby się wzajemnie wyniszczyli. Dzięki temu oni mogli na tym skorzystać.
3. Do pewnego kraju zawitał obcy obserwator, aby przyjrzeć się pracy ,,sejmu". To co zobaczył to był chaos i kłótnie. Z takim doświadczeniem wrócił. Nie wiedział, że tak naprawdę ważne decyzje zapadały w wąskim gronie za zamkniętymi drzwiami. Przypomina mi to kłótnie w Polskim sejmie i gadki o niczym.
4. Zadłużanie ludzi i potem przejmowanie ich majątków. Przypomina to dzisiejszą działalność Międzynarodowego Funduszu Walutowego, który zyskiwał wodociągi, elektrownie, koleje itd., bo dany kraj nie mógł spłacić długu (dług, który od początku miał być na takich zasadach, aby nie dało się go spłacić).
5. Organizowanie zamachów i terroru nieposłusznym rządom.
6. Udawanie chrześcijan, przyjmowanie chrztu, nie porzucając tym samym w środku swojej prawdziwej ideologii.
7. Zdobywanie najważniejszych stanowisk w państwie i znaczących zawodów.
8. Wpływanie na ustawodawstwo. Dziś np widać to na przykładzie ustawy HR-672 o antysemityzmie albo ustawy edukacyjnej HR-943 o lekcjach Holokaustu.
9. Promowanie u siebie nacjonalizmu przy jednoczesnym tępieniu patriotyzmu u innnych narodów i wspieraniu tam równości, wolności i multi-kulti.
10. Mesjanim. Gdy zawiodły próby wcielenia się jednostki w mesjasza oraz gdy zwiastowany mesjasz nie przyszedł to, Żydzi ogłosili, że ich naród sam jest mesjaszem.
11. Polska jako zastępcza Ziemia Obiecana. Dzisiaj jest to szczególnie widoczne, gdy są masowo wydawane paszporty dla Żydów i wisi nad nami 447.
12. Przejmowanie ziemii.

• Polecone
  • Myśl polityczna
  • Chcę kupić
  • NASZ KSIĘGOZBIÓR DOMOWY
  • Nikt

Dodaj cytat z książki Program światowej polityki żydowskiej (konspiracja i dekonspiracja)