Soulless

Okładka książki Soulless
Robert J. Crane Wydawnictwo: Amazon Digital Services Cykl: The Girl in the Box (tom 3) Seria: Girl in the box fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
The Girl in the Box (tom 3)
Girl in the box
Soulless
Amazon Digital Services
2012-08-20
Data 1. wydania:
2012-08-20
angielski
fantastyka urban młodzieżowe

Trzecia część przygód Sienny jest, moim zdaniem, najlepsza, jak dotąd. Bohaterka przeszła pozytywną metamorfozę. Nie zaciekawiło mnie to jednak na tyle, żeby zakupić kolejne e-booki (a jest ich jeszcze sześć w tej serii!).

Seria się rozkręca, jest tu znacznie więcej akcji niż w poprzednich częściach. Rzeczywiście Sienna otrzymuje pomoc od zaskakującej osoby.
Nowi gracze w grze i nowe wątki. Szkoda, że reszta pozycji z cyklu jest już odpłatna, ale kto wie - może jednak się skuszę i podążę dalej za jej przygodami...

Dodaj cytat z książki Soulless