Klejnot Aswerusa część 2 Intryga

Okładka książki Klejnot Aswerusa część 2 Intryga
Robert Kościuszko Wydawnictwo: Wydawnictwo Autorskie Seria: Klejnot Aswerusa literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Klejnot Aswerusa
Wydawnictwo Autorskie
2014-01-01
2014-01-01
Estera klejnot Aswerus Intryga Persja Starożytność księga Estery

Po pierwszej, jakże nieprzychylnie ocenionej przeze mnie części tej historii, na pewno nie sięgnęłabym po następną, gdybym wcześniej jej nie dostała. Mocno wierzę w to, że aby wypowiadać się nieprzychylnie na temat jakiejś książki, trzeba ją najpierw przeczytać w całości, tak więc zrobiłam to i nie czuję żadnych hamulców.
Tak jak wcześniej - styl autora w ogóle się nie...

• Biblioteka 2015
  • Historyczne, o historii, z historią w tle
  • Polskie
  • Pożyczone