Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 24.21 zł

młodzież powieść
literatura młodzieżowa
młodzież powieść

Link do mojej recenzji:

Chociaż ja się raczej nie mieszczę w kategorii wiekowej, dla której ta książka była przeznaczona, to bardzo mi się podobała. Choć ta książka była z dużej części o problemach typu: śmierć, szykana itp. to ja uważam ją z ciepłą i uroczą książkę. Ta księżka znajduje się u mnie na liście książek relaksujących. Myślę, że może kiedyś do niej wrócę.

Powieść mądra, dobra i ładna (język, treść). Polecałabym od piątej-szóstej klasy. Bohaterami są dziewczyna i chłopiec, ich wątki się przeplatają i splatają, ale jest to powieść raczej dla dziewczyn.

• Przeczytane 2020 rok
  • Dla młodzieży