Katalog zabytków miasta i gminy Końskie

Wojciech Pasek Wydawnictwo: Muzeum Regionalne PTTK w Końskich sztuka
Muzeum Regionalne PTTK w Końskich
sztuka
2014-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki 100 postaci na 100-lecie Niepodległej. Poczet zasłużonych dla Ziemi Koneckiej Marcin Brzeziński, Roman Cieślak, Ciszewska Ewa, Marek Jedynak, Dariusz Kowalczyk, Wojciech Pasek, Magdalena Weber, Marian Wikiera, Krzysztof Woźniak, Agnieszka Wróbel, Aleksandra Ziółkowska-Boehm, Marian Ślifierz
0,0
100 postaci na... Marcin Brzeziński,&...
Okładka książki Rola rodu Małachowskich w dziejach ziemi koneckiej Adam Massalski, Stanisław Nowak, Piotr Olszewski, Wojciech Pasek, Jerzy Piwek, Ireneusz Suliga, Zbigniew Wójcik
0,0
Rola rodu Mała... Adam Massalski, Sta...

Opracowanie katalogowe wszystkich zabytków gminy Końskie, które może nie są aż tak reprezentacyjne, ale czasem warto odwiedzić małe miasteczko czy zobaczyć kapliczkę na końcu wsi.
Zapraszam pod tympanon romański nad południowym wejściem do kolegiaty św. Mikołaja w Końskich i do parku, do Sielpi i do ruin dworu w Modliszewicach.

• 44 2014
  • 07 Świętokrzyskie - regionalia