Zabrana o zmierzchu

C.C. Hunter Wydawnictwo: Feeria Cykl: Wodospady Cienia (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Taken at Dusk
2014-11-19
2014-11-01
Data 1. wydania:
2013-03-01
Feeria
Wodospady cienia literautra amerykańska wampir wilkołak czarownica paranormal romance young adult
Taken at Dusk
Wodospady Cienia (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
2014-11-19

Świetna kontynuacja serii.

jest dobrze

Moim zdaniem, kazda kolejna czesc jest coraz lepsza. Zazwyczaj jest na odwrot niestety, i ksiazki przeciagane sa na sile. Ta seria, to CUDO!!! Polecam z calego serca, ktore wacha sie pomiedzy Lukasem a Derekiem :(

Kolejny tom tej serii niewątpliwie można powiedzieć, że jest równie genialny co poprzednia część. Losy naszej bohaterki rozwijają się tak, że nie sposób oderwać się od lektury.

Zakończenie wspaniałej sagi dla młodzieży o przyjaźni, miłości oraz pokonywaniu barier nie tylko międzygatunkowych, ale i wewnętrznych. Walka ze sobą jeszcze nigdy nie była tak trudna. Polecam jako przyjemne zakończenie całości.

Trzecia odsłona serii ... i jak na razie najgorsza...-gdy pierwsza zachęca wręcz do czytania kolejnej i kolejnej strony...to tu jest znacznie gorzej... Ale na szczęście ciekawość pcha człowieka dalej bo bardzo chcemy dowiedzieć się jak dalej potoczą się losy bohaterów...
Otóż Kylie nie za bardzo wie jak pokierować swoimi uczuciami...znow jest duch,któremu trzeba pomóc i...

Nie sądziłam, że tak szybko sięgnę po kolejną część Wodospadów Cienia, ale miałam takie niedosyt, tak mi tego brakowało, że nie żałuję, że czytam tę serię dalej. Im dalej tym bardziej się wciągam, idealna po szkole i nauce na niemyślenie o niczym.

Łączy się ściśle z poprzednimi i następnymi tomami. Zaczyna się tak, jakby to był kolejny rozdział, dokładnie w tym miejscu, co kończy się poprzedni tom.
Seria ma spowolnienie akcji i napięcia w środkowej części.

jak do tej pory nie zawiodłam się , przeczytałam kolejna część i dalej jest ciekawie , a wampirzyca Della rozbawia mnie do łez :) Polecam

Dyskusje

2 635