Zabrana o zmierzchu

C.C. Hunter Wydawnictwo: Feeria Cykl: Wodospady Cienia (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Taken at Dusk
2014-11-19
2014-11-01
Data 1. wydania:
2013-03-01
Feeria
Wodospady cienia literautra amerykańska wampir wilkołak czarownica paranormal romance young adult
Taken at Dusk
Wodospady Cienia (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
2014-11-19

Utrzymane tempo akcji, rozwój i odkrywanie tajemnic ciągle w toku.
Nie ma to jak trudna decyzja, z dwóch chłopaków wybrać jednego; tylko którego?
Ciekawe, czy decyzja okaże się właściwa.

Po raz kolejny C.C. Hunter wykonała kawał dobrej roboty. Trzecia część serii WODOSPADÓW CIENIA jest naprawdę fascynująca. Nie można się od niej oderwać chociażby na chwilę. W końcu dzieje się coś między Kylie a Lucasem, co jest świetne.

Ta część już jest lepsza od poprzednich, więcej się tu dzieje, wyjaśnionych zostaje więcej wątków. Relacja głównej bohaterki z jej rodzicami też jest już dojrzalsza, czego nie można powiedzieć o niej samej i jej relacjach z innymi obozowiczami. Jednocześnie Kylie zachowuje się jak typowa nastolatka w jej wieku, co jest strasznie irytujące. Wciąż guilty pleasure i mimo...

Fantastyczne przedłużenie fantastycznej serii Wodospady Cienia C.C.Hunter! Więcej akcji, więcej pytań i odpowiedzi, więcej Kylie i Lucasa, więcej scen czytanych z zapartym tchem i jeszcze większą ciekawością. Od razu sięgam po kolejny tom!

Świetna kontynuacja serii.

jest dobrze

Moim zdaniem, kazda kolejna czesc jest coraz lepsza. Zazwyczaj jest na odwrot niestety, i ksiazki przeciagane sa na sile. Ta seria, to CUDO!!! Polecam z calego serca, ktore wacha sie pomiedzy Lukasem a Derekiem :(

Kolejny tom tej serii niewątpliwie można powiedzieć, że jest równie genialny co poprzednia część. Losy naszej bohaterki rozwijają się tak, że nie sposób oderwać się od lektury.

Zakończenie wspaniałej sagi dla młodzieży o przyjaźni, miłości oraz pokonywaniu barier nie tylko międzygatunkowych, ale i wewnętrznych. Walka ze sobą jeszcze nigdy nie była tak trudna. Polecam jako przyjemne zakończenie całości.

Trzecia odsłona serii ... i jak na razie najgorsza...-gdy pierwsza zachęca wręcz do czytania kolejnej i kolejnej strony...to tu jest znacznie gorzej... Ale na szczęście ciekawość pcha człowieka dalej bo bardzo chcemy dowiedzieć się jak dalej potoczą się losy bohaterów...
Otóż Kylie nie za bardzo wie jak pokierować swoimi uczuciami...znow jest duch,któremu trzeba pomóc i...

Dyskusje

2 744