Zabrana o zmierzchu

Okładka książki Zabrana o zmierzchu
C.C. Hunter Wydawnictwo: Feeria Cykl: Wodospady Cienia (tom 3) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Wodospady Cienia (tom 3)
Taken at Dusk
Feeria
2014-11-19
2014-11-01
Data 1. wydania:
2013-03-01
Wodospady cienia literautra amerykańska wampir wilkołak czarownica paranormal romance young adult

1936 ocen

Na półkach: , , , ,

Drugie spotkanie z tak wspaniałą autorką naprawdę rewelacyjne.
Utrzymuje się w mocnym napięciu fabuła powieści tej pięknej Sagi napisanej.
Dynamiczne,dobre zwroty akcji przyspieszają,utrzymana w doskonałym napięciu książka nie potrafiłam się oderwać.
Postacie wyjątkowe,cudowne i magiczne,przeczytana z ogromną przyjemnością ta trzecia część tej pięknej,przyjemnej powieści pozytywnie odebrałam,autorka kolejny raz pokazała swój znakomity talent,charyzmę i lekkość swego pióra.
Pokochałam tę cudną,pasjonującą książkę od pierwszej strony książki,wciągnięta byłam w tą historię ciekawą,wciągającą porywa od samego początku do końca.
Jak dla mnie fascynująca,interesująca lektura.

Drugie spotkanie z tak wspaniałą autorką naprawdę rewelacyjne.
Utrzymuje się w mocnym napięciu fabuła powieści tej pięknej Sagi napisanej.

Bohaterowie: 7/10

Akcja: 7/10
Sposób pisania autorki:8/10
Okładka: 8/10
Kreatywność: 7/10

Ta część już jest lepsza od poprzednich, więcej się tu dzieje, wyjaśnionych zostaje więcej wątków. Relacja głównej bohaterki z jej rodzicami też jest już dojrzalsza, czego nie można powiedzieć o niej samej i jej relacjach z innymi obozowiczami. Jednocześnie Kylie zachowuje się jak typowa nastolatka w jej wieku, co jest strasznie irytujące. Wciąż guilty pleasure i mimo wszystko czytam dalej :P

Świetna kontynuacja serii.

Świetna kontynuacja serii.

jest dobrze

jest dobrze

Kolejny tom tej serii niewątpliwie można powiedzieć, że jest równie genialny co poprzednia część. Losy naszej bohaterki rozwijają się tak, że nie sposób oderwać się od lektury.

Moim zdaniem, kazda kolejna czesc jest coraz lepsza. Zazwyczaj jest na odwrot niestety, i ksiazki przeciagane sa na sile. Ta seria, to CUDO!!! Polecam z calego serca, ktore wacha sie pomiedzy Lukasem a Derekiem :(

Fantastyczne przedłużenie fantastycznej serii Wodospady Cienia C.C.Hunter! Więcej akcji, więcej pytań i odpowiedzi, więcej Kylie i Lucasa, więcej scen czytanych z zapartym tchem i jeszcze większą ciekawością. Od razu sięgam po kolejny tom!

Po raz kolejny C.C. Hunter wykonała kawał dobrej roboty. Trzecia część serii WODOSPADÓW CIENIA jest naprawdę fascynująca. Nie można się od niej oderwać chociażby na chwilę. W końcu dzieje się coś między Kylie a Lucasem, co jest świetne.

Utrzymane tempo akcji, rozwój i odkrywanie tajemnic ciągle w toku.
Nie ma to jak trudna decyzja, z dwóch chłopaków wybrać jednego; tylko którego?
Ciekawe, czy decyzja okaże się właściwa.

Utrzymane tempo akcji, rozwój i odkrywanie tajemnic ciągle w toku.
Nie ma to jak trudna decyzja, z dwóch chłopaków wybrać jednego; tylko którego?
Ciekawe, czy decyzja okaże się właściwa.