Zabrana o zmierzchu

Okładka książki Zabrana o zmierzchu C.C. Hunter
Okładka książki Zabrana o zmierzchu
C.C. Hunter Wydawnictwo: Feeria Cykl: Wodospady Cienia (tom 3) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Wodospady Cienia (tom 3)
Taken at Dusk
Feeria
2015-01-05
2015-01-05
Joanna Lipińska

Ta część serii również mnie nie zawiodła, bardzo dużo się działo, kilka momentów było bardzo zabawnycĥ, jak zwykle dużo sercowych rozterek ale nie tylko :) ogólnie bardzo szybko i przyjemnie się ją czytało. Polecam i od razu sięgam po następną część aby się dowiedzieć co będzie dalej!

Świetna książka.

Świetna książka.

Jak na razie najlepsza część tej serii. Wciąż jest trochę nużąca, bo bohaterka tylko chodzi po obozie i zastanawia się czym jest, ale na szczęście wątek ducha nadrabia te braki przez to, że jest w miarę interesujący. Jak dla mnie trochę niepotrzebny jest tutaj trójkąt miłosny, bo od razu widać preferencje bohaterki, co do wybranka i chemię między nią a jednym z nich. Cieszę się, że w końcu dowiadujemy się w tej części czym jest bohaterka, choć nie ukrywam, że jak się dowiedziałam czym jest to parsknęłam śmiechem, bo tak absurdalne to było. Nie mniej jestem ciekawa kolejnych części.

Trzecia część serii jak na razie najmniej wciągająca mimo wszystko czytam dalej bardzo ciekawi mnie jak dalej potoczą się losy bohaterów, ale Kylie nadal jest irytująca.

Po wielu trudach Kylie w końcu dowiedziała się czym tak na prawdę jest.

Po wielu trudach Kylie w końcu dowiedziała się czym tak na prawdę jest.

Drugie spotkanie z tak wspaniałą autorką naprawdę rewelacyjne.
Utrzymuje się w mocnym napięciu fabuła powieści tej pięknej Sagi napisanej.
Dynamiczne,dobre zwroty akcji przyspieszają,utrzymana w doskonałym napięciu książka nie potrafiłam się oderwać.
Postacie wyjątkowe,cudowne i magiczne,przeczytana z ogromną przyjemnością ta trzecia część tej pięknej,przyjemnej powieści pozytywnie odebrałam,autorka kolejny raz pokazała swój znakomity talent,charyzmę i lekkość swego pióra.
Pokochałam tę cudną,pasjonującą książkę od pierwszej strony książki,wciągnięta byłam w tą historię ciekawą,wciągającą porywa od samego początku do końca.
Jak dla mnie fascynująca,interesująca lektura.

Drugie spotkanie z tak wspaniałą autorką naprawdę rewelacyjne.
Utrzymuje się w mocnym napięciu fabuła powieści tej pięknej Sagi napisanej.

Bohaterowie: 7/10

Akcja: 7/10
Sposób pisania autorki:8/10
Okładka: 8/10
Kreatywność: 7/10

Utrzymane tempo akcji, rozwój i odkrywanie tajemnic ciągle w toku.
Nie ma to jak trudna decyzja, z dwóch chłopaków wybrać jednego; tylko którego?
Ciekawe, czy decyzja okaże się właściwa.

Utrzymane tempo akcji, rozwój i odkrywanie tajemnic ciągle w toku.
Nie ma to jak trudna decyzja, z dwóch chłopaków wybrać jednego; tylko którego?
Ciekawe, czy decyzja okaże się właściwa.

Po raz kolejny C.C. Hunter wykonała kawał dobrej roboty. Trzecia część serii WODOSPADÓW CIENIA jest naprawdę fascynująca. Nie można się od niej oderwać chociażby na chwilę. W końcu dzieje się coś między Kylie a Lucasem, co jest świetne.

Ta część już jest lepsza od poprzednich, więcej się tu dzieje, wyjaśnionych zostaje więcej wątków. Relacja głównej bohaterki z jej rodzicami też jest już dojrzalsza, czego nie można powiedzieć o niej samej i jej relacjach z innymi obozowiczami. Jednocześnie Kylie zachowuje się jak typowa nastolatka w jej wieku, co jest strasznie irytujące. Wciąż guilty pleasure i mimo wszystko czytam dalej :P

• 2015
  • Wodospady Cienia