Piąte przykazanie

Bellona
Watykan rękopis tajemnica
kryminał, sensacja, thriller
Watykan rękopis tajemnica

Książkę czytało mi się bardzo mozolnie. Pomimo, że lubię taką tematykę to ta książka była dla mnie ogromnym rozczarowaniem. Tym bardziej, że kupiłam ją z myślą, że pochłonę ją jednego dnia. Niestety było zupełnie inaczej. I tak jak nie mogłam się doczekać kiedy ją zacznę, tak bardzo chciałam już ją skończyć i mieć ją z głowy. Nie polecam.

Manuskrypt Woynicza - intrygująca od wieków, nieodczytana, nieodgadniona księga pełna tajemniczych rysunków i znaków jest główną bohaterką tej książki.
No! - myślę sobie - to noc będzie nie przespana.
A gdzie tam!
Po pierwsze za dużo różnych,nudnych, historycznych ( nie wiem, czy zgodnych z prawdą historyczną ) opisów - to było męczące.
Po drugie - nic nie dowiadujemy się...

Tajne służby Watykanu, Manuskrypt Wojnicza, wielka tajemnica która może wstrząsnąć posadami kościoła, wewnętrzne rozgrywki podczas konklawe... Wartka akcja pełna napięcia, trup ściele się gęsto a akcja rozgrywa się w różnych zakątkach świata... Gorąco polecam...

Spodziewałem się czegoś lepszego, ale co zrobić, tym razem trafiłem na kiepską książkę.

1941

Przewidywalna aż do bólu, 10-ta kalka z Aniołów i Demonów. Dla fanów spiskowej teorii dziejów i antyklerykalistów.

• Powieść kryminalna
  • 2016
  • Powieść akcji
  • Literatura "dorosła"
  • Tajemnice
  • Do przeczytania w 2015
  • Posiadam 2015

Dodaj cytat z książki Piąte przykazanie