Zbyt wielkie serce

Ewa Zaleska Wydawnictwo: Sonia Draga kryminał, sensacja, thriller
Sonia Draga
kryminał, sensacja, thriller
2014-09-10

Książka ma być do czytania, ta niestety się nie nadaje. Chaos, gmatwanina tematów i sama akcja, której brak.

Historia ciekawa, trochę zaplątana.
Ale....W książce panował jak dla mnie straszny chaos. Czasem, brakowało mi zaakcentowanego przejścia do z miejsca miejsca (z jednej sceny do drugiej).
Zdecydowanie ostatni fragment mi się nie podobał, bo wyglądało na to, jakby miała być druga część a tu nie ma.
W sumie sama nie wiem co myśleć o tej książce - mam mieszane uczucia.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Okładka
buty
skąd
biblioteka
moja opinia
No no no.Trza przyznać,że robi wrażenie.Świetny kryminał,z super zakończeniem.
Porusza temat aborcji.
Nie pamiętam,kiedy ostanio ofiarą była psycholog.

Ciekawa wciagajaca ksiazka choc nie do konca zakonczenie zaspokaja mija ciekawość

Tym razem pokusiłam się na kryminał polskiej autorki Ewy Zaleskiej . Jest to debiut tej pisarki i chociaż książka jest nierówna to mi się podobała . Jednak pisarka nie ustrzegła się w mojej ocenie kilku niedociągnięć . A może nawet i w różnych miejscach niepotrzebnych '' przeciągnięć '' . Trochę o treści , opowieść jest dość chaotyczna i mimo tego że centralnym punktem...

2038

Są dwie możliwości: albo ja czytałam tę książkę taka rozkojarzona albo ta książka jest taka chaotyczna. Nie mogłam się w niej odnaleźć.

Dobry kryminał, trochę inny niż te, które do tej pory czytałam. Anna, młoda i piękna pani psycholog, ginie w piwnicach szpitala. Patologa, przeprowadzającego sekcję, zaniepokoił wyraz olbrzymiego strachu w oczach zmarłej. Zaczyna prowadzić swoje prywatne dochodzenie. Na jaw wychodzą fakty z życia rodzinnego jej, jej drugiego męża i r jego rodziny. Nie wszystko jest takie,...

To niewątpliwie jeden z lepszych kryminałów, jakie miałam okazję czytać. Trzyma w napięciu do ostatniej strony. W miarę upływu czasu czytelnik poznaje sekrety Anny - pani psycholog, która zmarła w tajemniczych okolicznościach. Jej mąż nie potrafi pogodzić się z jej śmiercią. Patolog, który przeprowadzał sekcję Anny, sugeruje mu, że zgon Anny nie był naturalny. Wdowiec przy...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Tajemnicza śmierć oddanej pacjentom pani psycholog wzbudza zainteresowanie przeprowadzającego sekcję zwłok patologa Jacka.Intryguje go szczególnie wyraz oczu ofiary,wskazujący na strach.Nagle zaczynają ginąć osoby z otoczenia Anny.Komu naraziła się kobieta?Jakie tajemnice skrywa jej rodzina?Na te pytania czytelnicy znajdą odpowiedź w tym wciągającym kryminale.Polecam!

Dyskusje

• Ebooki
  • 2014
  • Literatura polska
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Zbyt wielkie serce