Ao No Exorcist 6

Jan Świderski, Aleksandra Kulińska
akcja przygoda komedia fantasy siły nadprzyrodzone shounen manga

Na półkach: , , , ,

STAWKA JEST CORAZ WYŻSZA

Długi wątek w "Ao no Exorcist" trwa. Jak na tego typu rzecz przystało, jest szybka akcja, jest sporo ważnych dla bohaterów rzeczy i samych bohaterów też nie brakuje. A wydarzenia, które rozgrywają się na naszych oczach, dzieją się na wielką skalę. W skrócie: jest co czytać, a co ważniejsze takie coś czytać się chce. I to jeszcze jak.

Spotkanie w...

Rin wciąż uczy się panować nad swoimi płomieniami. Czy przyda się w Kioto? Czy może znowu wpakuje się w kolejne tarapaty? O tym w tomach 6-10 mangi Ao No Exorcist Kazue Kato.

Tomy 6-9 stanowią kulminację wydarzeń w Kioto i fabuły dotyczącej Oka Nieczystego Króla. Nie chcąc zdradzać zbyt wiele, powiem, że akcja staje się naprawdę gorąca, a od młodych egzorcystów zależeć...

Rin jak zwykle jest nie do podrobienia, a dodatek na końcu zapowiada się ciekawie. Stawiam, że na kolejnej okładce będzie Konekomaru.

Dyskusje

• Manga