Parabellum. Horyzont zdarzeń

Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Erica Cykl: Parabellum (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Erica
II wojna światowa
Parabellum (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
II wojna światowa

Oficjalne recenzje i

Ucieczki ciąg dalszy – za horyzont zdarzeń

[ 24 ] Link do recenzji

Świetna trylogia. Polecam!

Ksiazka ciekawsza od 1-go tomu. Duzo sie dzieje.Szybko sie czyta.Ostatni tom juz czeka.Polecam!!!

Przeczytałam tę książkę nawet nie wiem kiedy. Pewnie dlatego, że dużo się dzieje, akcja jest dynamiczna i nie zwalnia nawet na chwilę. Bohaterowie zaglądaja śmierci w oczy, a wojna zbiera krwawe żniwo.

Czytało się nawet nieźle, za sprawą lekkiego stylu. Do czasu. Kilka wyjątkowo idiotycznych plot twistów w drugiej połowie książki wszystko zepsuło. To jest twór pisany zupełnie na kolanie, na zasadzie "ok, jednak pomysł prowadzony od początku historii mi się nie podoba, zmieńmy kompletnie, i dodajmy dużo bezsensownej akcji, i tak się sprzeda!". Jakby tak się zastanowić,...

Wróciłem do Mroza w cyklu „Parabellum”. Bardzo spodobała mi się pierwsza część, w końcu zdobyłem kolejne. Znowu bardzo mi się podobało. Może nie są to literackie wyżyny, ale tematyka pochłonęła mnie. Biorę się od razu za ostatni tom.
Polecam!

Książki z serii Parabellum są genialne.

To drugi tom
Zachęcam do przeczytania od części pierwszej
Czyta się super

Czytało mi się bardzo dobrze. W porównaniu do gniotów jakie zdarzyło się Remkowi wypuścić, ta książka jest rewelacyjna.

Na półkach: , , , ,

Mam mieszane uczucia co do tej książki. Historia mogłaby być bardzo ciekawa i wciągająca, ale niestety gorzej z wykonaniem - prosty język, płytcy bohaterowie i choć tyle mają ciekawych przygód, to jakoś trudno się wczuć.

Jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy, znany głównie z serii z Joanną Chyłką, na początku swojej kariery przedstawił się szerokiemu gronu odbiorców jako autor powieści przygodowej z elementami historycznymi w pierwszym tomie trylogii ,,Parabellum”. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę, gdyż losy bohaterów w „Prędkości ucieczki” przyniosły Remigiuszowi Mrozowi...

Dyskusje

2 714