The Bone People

literatura piękna
angielski
Nowa Zelandia Maorysi literatura nowozelandzka
Inne

Przeczytałam w życiu wiele, ale to jest chyba najniezwyklejsza książka, jaką miałam w ręku. Keri Hulme to nowozelandzka pisarka, poetka i malarka. "The Bone People" to jej jedyna powieść, za którą otrzymała nagrodę Bookera w 1985 r.

Jest to historia trojga ludzi, których łączy zagubienie, poczucie utraty celu w życiu i niemożność odnalezienia swojej drogi. Główna...

• Booker
  • W języku angielskim