Skuteczny kierownik projektu

Richard Newton Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska biznes, finanse
Wolters Kluwer Polska
biznes, finanse
2010-01-01

Jest to najważniejsza książka dla osób kierujących projektami, nawet tych, które już mają pewne doświadczenie - lepiej niż inne opisuje na czym polega zarządzanie projektami i na czym polega rola kierownika. Autor zwraca uwagę na ogromną rolę umiejętności komunikowania się kierownika projektu ze wszystkimi grupami odbiorców projektu i wskazuje potencjalne zagrożenia w...

• Zarządzanie przedsiębiorstwem
  • Chcę w prezencie