Miłość przychodzi łagodnie

Okładka książki Miłość przychodzi łagodnie
Janette Oke Wydawnictwo: Arka Cykl: Miłość przychodzi łagodnie (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Miłość przychodzi łagodnie (tom 1)
Love Comes Softly
Arka
2007-01-01
1992-01-01
Andrzej Gandecki
romans chrześcijański romans historyczny romans historyczny powieść chrześcijańska romans chrześcijański beletrystyka chrześcijańska powieść historyczna powieści obyczajowe

Piękna opowieść o miłości. Pokazuje, że miłość przychodzi z czasem, miłość się nie spieszy, pokazuje się w codziennych trudach.

Klimatem prosto z "Domku na prerii", historyjka tak inna i niezepsuta, że aż chce się ją polecać jako przykład samotnego rozbitka wśród oceanu współczesnej powieściowej zgnilizny. Pierwszy raz "Miłość przychodzi łagodnie" (1979) Jannette Oke czytałam jeszcze w czasach licealnych i pamiętam, że wtedy bardzo ujęła mnie swym surowym wdziękiem, zdrowym morałem i prostotą....

Piękna seria, przeczytałam całą (po polsku wydana jest tylko połowa, niestety, choć każda część się w pewien sposób jakoś zamyka) . Wskazuje na różne problemy, dylematy, jest o pokonywaniu trudności, jakich my już teraz rzadko doświadczamy. Świetna lekcja, jak powinniśmy być wdzięczni za to, co mamy.

kapitalna powieść, bardzo lubię całą tą serię jak i inne książki Janette Oke, dlatego cieszę się, że są wydawane nowe tytuły.

Fani serii "Miłość przychodzi łagodnie" będą zachwyceni książką "Pewnego Razu Latem" od Janette Oke

Witajcie Pszczółki.

Dziś przychodzę do was z bardzo przyjemną książeczką, Miłość przychodzi Łagodnie” Jannete Oke.

Książę zakupiłam kilka dni temu i od razu musiałam ja przeczytać.

Jest to Historia Marty i Clema Claridge świeżo upieczonego małżeństwa, które wyrusza na dziki zachód, w poszukiwaniu lepszego życia, by założyć dla siebie dom. Los jednak sprawia, że nad głową...

Pełna ciepła,uroku przepiękna historia Marty i Arrona który wyruszają na Dziki Zachód na Prerię poznają dziewczynkę Missy, którą się opiekują dają dom i dużo miłości.
Urzekająca, przepełniona miłością, radością piękna opowieść bardzo mi się podobała.

Bardzo prosta historia o życiu osadników na Dzikim Zachodzie. Ale przepełniona ciepłem i mądrością której uczy życie w trudnych warunkach i... codzienne czytanie Biblii. To moje podręczne antidotum na smutki.

Pełna ciepła opowieść o rodzącej się powoli miłości, poświęceniu i wierze. Osadzona w realiach XIX-wiecznego dzikiego zachodu ukazuje trudne losy amerykańskich pionierów.

Książka bardzo przyjemna, pięknie pokazana w niej jest miłość ludzi po przejściach. Naprawdę polecam :)

Napisana w 1979 roku powieść Miłość przychodzi łagodnie stała się ulubioną i inspirującą powieścią czytaną przez miliony czytelników. Ze śmiechem i łzami czytelnicy przeżywają losy głównych bohaterów, Marty i Dawida Davisów, których dramatyczne okoliczności życia na dalekiej, XIX-wiecznej prerii połączyły mocno ze sobą.
Pozostająca na długo w pamięci powieść o stracie i...

• Cykl: Miłość przychodzi łagodnie (d)
  • -Romans historyczny
  • Chcę w prezencie
  • Literatura piękna,powieść,baśnie,opowiadania,itp.
  • Audiobook

Dodaj cytat z książki Miłość przychodzi łagodnie